Mājās palicis garlaicīgi? Četras jautras spēļu idejas pāriem - Ludzas Zeme

Mājās palicis garlaicīgi? Četras jautras spēļu idejas pāriem

Mājās palicis garlaicīgi? Četras jautras spēļu idejas pāriem
0
(0)

Ļoti iespējams, ka katram pārim reiz nācies cīnīties ar attiecībās valdošo rutīnu. Tā var ietekmēt ne tikai kopā pavadīto laiku un aktivitātes, bet arī pāra intīmo dzīvi. Lai kliedētu radušos vienmuļību, ieteicams atrast jaunas nodarbes, kas palīdzēs attiecībās atjaunot kaisli. Viena no šādām aktivitātēm ir erotiskās spēles – tās vienlaikus var būt arī lieliska izklaide, kas būs ideāli piemērota intīmam vakaram mājās, kopā ar savu otro pusīti. Šajā rakstā mēs jūs iepazīstināsim ar četrām populārākajām erotiskajām spēlēm, kuras patiešām ir vērts izmēģināt!

 

Erotiskā spēle: „Patiesība vai risks”, ballīšu versija

Ja organizējat traku ballīti un vēlaties izklaidēties ar savu otro pusīti un draugiem, tad šī spēle būs lieliska izvēle! Spēle sastāv no 69 kutelīgiem jautājumiem un 69 provokatīviem drosmes uzdevumiem, par kuru veiksmīgu atrisināšanu tiek piešķirti punkti. Piemēram, tipisks spēles jautājums būs: “Kādas slepenas seksuālas fantāzijas jums ir?” vai “Nosauciet savas mīļākās seksa pozas!”; turpretim spēles uzdevumi liks pārkāpt savas personiskās telpas robežas, un ar kādu citu spēles dalībnieku izveidot fizisku kontaktu. Jāpiebilst vēl kas – ļoti svarīgi ir šo spēli spēlēt esot godīgiem un atvērtiem – tie arī ir galvenie kritēriji, pēc kuriem vērtēs saņemtās atbildes uz jautājumiem vai piešķirs punktus par izpildītajiem uzdevumiem. Tas var būt arī labs veids kā atraisīties – ja sekss jums liek justies neveikli. Jūs pat nepamanīsiet kā spēle jūs atbrīvo un sniedz lielāku pārliecību par sevi! “Patiesība vai risks”, ballīšu versija ir paredzēta trim vai vairāk spēlētājiem, tāpēc jautrs vakars kopā ar draugiem būs garantēts!

 

Erotiskā spēle „Seksa rulete – skūpsts”

Vai arī jūs vienmēr esat gribējuši izmēģināt spēli „Rulete”? Kāpēc gan to nepamēģināt erotiskā formātā?! Iegriežot šo ruleti, bultiņa beigās norādīs uz skaitli, kurš noteiks kāds erotiskais izaicinājums jums jāpamēģina. Spēlē ir 24 ar skūpstiem saistīti uzdevumi, tāpēc ikviens pāris to spēlējot noteikti piedzīvos kaislīgus skūpstus! Pie tam šī rulete ļaus jums atklāt jaunus skūpstīšanās paņēmienus un ienesīs attiecībās jaunas krāsas – tāpēc to droši var saukt par spēli, kurā zaudētāju nav. Erotiskā spēle „Seksa rulete – skūpsts” būs lieliska izvēle ikvienam. Iesakām to izbaudīt arī lielākā kompānijā, piemēram, kā iepriekš aprakstītajā „Patiesības vai riska”, ballīšu versijā, bet tikpat lieliska tā var būt divatā – aizvadot intīmu vakaru ar savu mīļoto.

 

Erotiskā spēle „Pavēlnieks un vergs”

Ja vēlaties piedzīvot asas izjūtas un gūt pavisam jaunu pieredzi, spēle “Pavēlnieks un vergs” būs ideāla, lai šīs vēlmes īstenotu. Īpaši iecienīta tā būs to pāru vidū, kuri vēlas izmēģināt BDSM – lomu spēli, kurā viens no partneriem izvēlas dominēt, bet otrs pakļauties. Spēlē izspēlētās situācijas var būt pat visai parastas un sadzīviskas. Šīs spēles elementi ir: acu apsējs, roku dzelži, flogeris, pātagas, mutes aizbāznis, apkakles, X formas stiprinājuma elements, pavadas un virves ķermeņa balstam. Tā kā spēles elementu komplekts ir visnotaļ liels – pārim eksperimentēt un atklāt ko nebijušu nebūs grūti! Papildus visiem šiem palīglīdzekļiem, kas atvieglos iejušanos izvēlētajās lomās, „Pavēlnieks un vergs” spēlē paredzētas arī īpašas kārtis, kas sniegs skaidras instrukcijas par to, kas un kā jādara. Tas spēli padara ļoti piemērotu pat iesācējiem, kuri nekad agrāk ko līdzīgu nav mēģinājuši. Ja mēs jūs ieintriģējām un vēlaties atrast, kur lai iegādājas visu spēlei nepieciešamo, šis el. veikals būs lieliska izvēle, jo piedāvājums tajā ir patiešām plašs!

 

Spēle „Mīlestības kuģi kaujas”

Droši vien visi ir dzirdējuši un kādreiz spēlējuši spēli “Kuģu kaujas”. Tā ir sena, iemīļota spēle, ar kuru skolas laikā aizrāvās daudzi. Bet, vai atceraties pēdējo reizi, kad to spēlējāt? Varbūt ir pienācis laiks… Tikai šoreiz mēs ieteiktu izmēģināt nedaudz patīkamāku spēles versiju, “Mīlestības kuģu kaujas”. Tās pamatā ir klasiskie spēles noteikumi, kam papildus pievienoti pāris jautri uzdevumi, kas paredzēti pāriem, kuri vēlas dažādot savu intīmo dzīvi. Kārtīs redzamie uzdevumi ir tikai daļēji aizkrāsoti, lai jūs ātri un viegli varētu saprast, kas no jums tiek prasīts. Izvēloties šo erotisko spēli, varat būt droši – tā noteikti ienesīs jūsu guļamistabā jaunas vēsmas!

Ceram, ka šis raksts jums palīdzēs labāk izvēlēties sev tīkamāko un pašu piemērotāko spēli. Svarīgi atcerēties, ka tā paredzēta jums un jūsu otrajai pusītei, tāpēc pārrunājiet savas vēlmes un vajadzības, un kopā izlemiet, kādas erotiskas spēles jums derēs vislabāk. Tikai izrunājoties jūs sapratīsiet, ko vēlaties un kas jūsu partneri iepriecina, nevis liks justies nepatīkami vai neērti. Lai izdodas!

 

*Apmaksāta reklāma

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0