“Enerģija rodas, ja vari palīdzēt citiem” - Ludzas Zeme

“Enerģija rodas, ja vari palīdzēt citiem”

“Enerģija rodas, ja vari palīdzēt citiem”
3.1
(11)

Igors Lapšovs ir viens no pieredzējušākajiem kandidātiem gaidāmajās Ludzas novada domes vēlēšanas. Ludzāniešiem viņš ir labi zināms ģimenes ārsts, neatliekamās medicīnas palīdzības ārsts, kā arī manuālās medicīnas ārsts. Dr. Lapšovs savā darba ikdienā saskaras ar mūsu grūtībām, slimībām un nelaimēm, lai katram no mums piemeklētu personīgu palīdzību.

 

Ludzas novada domē Igors Lapšovs kā “Saskaņa” partijas deputāts darbojas jau vairākus sasaukumus un godprātīgi risina mūsu novada ikdienas problēmas. Iejūtīgs, vienmēr atsaucīgs, labestīgs un saprotošs – tā šo ārstu un deputātu raksturo tie, kuri viņu zina un vēršas pēc palīdzības.

COVID-19 pandēmijas laikā, Dr. Lapšovam augusi gan darba slodze, gan arī atbildība. No savas pieredzes dakteris min, ka diemžēl COVID nav līdzīgs gripai, kā tika domāts sākumā. Slimība ir bīstama savu komplikāciju dēļ, kas brīžiem mēdz būt negaidīti smagas. Dakteris ikdienā sazinās ar pandēmijas skartiem cilvēkiem un nekad neatsaka palīdzībā, jo uzskata, ka “ikdienas dzīves” atgriešana var tik panākta tikai tad, kad katrs no mums godprātīgi darīs visu, kas ir mūsu spēkos.

– Viennozīmīgi es nevarētu teikt, ka pandēmijas laikā strādāt ir viegli, tomēr mani iepriecina tas, ka varu un arī palīdzu citiem. No tā, ka esi vajadzīgs un vari palīdzēt, rodas enerģija, dzīvotprieks. Viennozīmīgi ir izaicinoši, bet personīgi man šis ir laiks, kad saprotu, ka nevienā brīdī nenožēloju to, ka esmu ārsts. Risks ir liels, bet, jūtot savas ģimenes atbalstu un pacientu uzticību, esmu gatavs darīt visu, lai neļautu slimībai gūt virsroku pār mums,– atzīst I. Lapšovs.

Ārpus darba gaitām Igors velta laiku ģimenei. Dakteris ir trīs bērnu tēvs. Vecākais ārsta dēls studē medicīnu, bet vidējais dēls pēc Ludzas vidusskolā absolvēšanas plāno kļūt par stomatologu. Igora jaunākajai meitiņa ir tikai trīs ar pusi gadi, un viņa pavisam noteikti šobrīd vairāk gaida brīžus, kad varēs dienas pavadīt ārā kopā ar bērnudārza draugiem. Igors ar prieku atzīmē to, ka Ludzā ir daudz vietu, kurās var pavadīt laiku ar ģimeni.

– Šīs domes sasaukuma laikā kopā ar kolēģiem mēs turpinājām uzlabot ludzāniešu dzīvi! Ludza ir atzīta par ģimenēm draudzīgāko Latvijas pilsētu, kur ikviens var atrast sev brīvā laika nodarbi pilsētas ietvaros, sākot no mazākiem bērniem mūsu jaunajos bērnu laukumos, jauniešiem, kuri var nodarboties ar sportu Ludzas sporta hallē un āra stadionā, kā arī vecāka gadu gājuma cilvēki var izbaudīt mierīgas dienas sakoptajā Ludzas parkā vai arī apmeklēt Ludzas peldbaseinu. Baseina izveide bija svarīgs mūsu partijas priekšvēlēšanu mērķis un ir prieks, ka tas ir īstenots. Kā ārsts un aktīva dzīves veida piekritējs, es labprāt aicinu visu iedzīvotājus pēc ierobežojumu mazināšanas stiprināt savu veselību ar regulārām peldēšanas aktivitātēm,– uzsver I. Lapšovs

Dakteris atzīmē, ka darba vēl ir daudz un tas ir labi, jo galvenais jau ir izdarīts – atrasts mērķis, padarīt mūsu dzimto Ludzu par patīkamu un draudzīgu pilsētu ikvienam no mums!

 

Politisko reklāmu apmaksāja Saskaņas

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 3.1 / 5. 11