Dalder.lv – iespēja uzsākt biznesu internetā Ludzā! - Ludzas Zeme

Dalder.lv – iespēja uzsākt biznesu internetā Ludzā!

Dalder.lv – iespēja uzsākt biznesu internetā Ludzā!
4
(4)

Nereti lielākā problēma maziem uzņēmumiem, kas vēlas uzsākt savu interneta biznesu, ir budžeta un zināšanu trūkums. Taču nu Latvijā radīts jauns un inovatīvs e-komercijas portāls Dalder.lv, kas ir vēl pasaulē neredzētu funkciju pieblīvēts rīks. Tā pamatā ir klasiski sludinājumi, kuri pievienojami gan manuāli, gan automatizēti (XML failu formā) un ko varēs lietot visā Latvijā, t.sk., reģionos, kas līdz šim sludinājumu vidē bija redzami mazāk. Nu arī Ludzas apkaimē dzīvojošie varēs ērti, ātri un efektīvi izmantot visas dalder.lv sniegtās priekšrocības.

 

Sludinājumu portāls Dalder.lv Ludzas novadā, tāpat kā citos reģionos, paredz, ka informāciju var ievietot bez maksas vai ar maksas reklāmas iespējām, kas palīdzēs nopelnīt vairāk, un jebkurā Latvijas pilsētā vai pagastā! Īpaši jāatzīmē, ka sludinājumi Ludzā turpmāk būs atrodams vienkāršāk, jo Dalder piedāvā sīkāko iespējamo lokalizāciju, lai ikvienai pilsētai, novadam būtu savs elektroniskais sludinājumu dēlis. Līdz šim nevienā no pieejamiem sludinājumu portāliem nav bijis ērti lietojams filtrs.

Ļoti patīkams un uzmanību piesaistošs ir platformas pārdomātais dizains un tā funkcionalitāte. Lai rūpētos par maksimālu lietotāju ērtumu, Dalder.lv piedāvā gan labi zināmas funkcijas, gan funkcijas, kas ir jaunums ne tikai Latvijas līmenī, bet arī visā pasaulē. Veikto tirgus pētījumu secinājumi pierāda, ka dalder.lv realizētās funkcijas lokalizācijā, apstrādē, efektivitātē un sasniedzamībā strauji iegūs lietotāju atzinību. Turklāt portāla attīstītāji turpina papildināt portālu, ieklausoties lietotāju ieteikumos.

 

Dalder.lv būtiskākā priekšrocība – mārketinga iespējas

Portāla lietotājs ar ievietoto informāciju var realizēt dažādas digitālā mārketinga aktivitātes, piemēram:

  • piešķirt digitālus kuponus;
  • dot īstermiņa atlaides;
  • pārdot pakalpojumu vai preci kā dāvanu;
  • veidot kolektīvās iepirkšanās akcijas.

Šīs nosauktās mārketinga aktivitātes gan ir maksas pakalpojums, bet portāla priekšrocība ir tas, ka tās ir 2-3 reizes lētākas, nekā ierasts. Papildus šīm ir iespējama bezmaksas reklāma Dalder.lv. Šī portāla attīstītāju pieeja pilnībā izmaina veidu, kā pakalpojumi un preces tiek virzīti internetā un ko var izdarīt no jebkuras vietas Latvijā un arī ārpus tās. Portālā tiek piedāvāts automatizēts tulkojums 3 valodās, kas ļauj sasniegt vēl plašāku auditoriju – īpaši aktuāla funkcija pierobežu pilsētām.

 

Nemainīga informācijas kvalitāte

Dalder.lv monitorē gan saturu, gan sniedz tehnisko atbalstu un nodrošinās to, ka jebkurš jautājums tiks ātri atrisināts. Tāpat ļoti ātri tiek reaģēts uz jaunu sadaļu veidošanas nepieciešamību.

 

Mikro mājaslapa ikvienam

Ja kādam Ludzas uzņēmumam nav iespēja izveidot savu mājaslapu, tad Dalder.lv piedāvā attīstīties digitālajā vidē kopā, izveidojot bezmaksas vizītkartes tipa mājaslapu, kas mērķauditorijai skaidri atspoguļos jūsu piedāvājumu. Uzņēmumiem, kam nepieciešami darbinieki, būs ērti virzīt Ludzas darba sludinājumu sadaļu uz savu profilu.

 

Labākā filtrēšanas un lokalizācijas sistēma

Dalder.lv piedāvā milzīga apjoma informācijas filtrēšanas iespējas. Ļoti nozīmīga Dalder.lv realizētā inovācija ir iespēja saglabāt izvēlētos filtrus, kā arī iespēja pieteikties paziņojuma saņemšanai, kad portālā ir ievietota jauna (vai konkrēta) informācija. Tas nozīmē, ka sev nepieciešamās preces vai pakalpojumi būs atrodami visērtākajā veidā.

Dalder.lv attīstītāji ir pārliecināti, ka jaunā pieeja pilnībā mainīs tirgu, palīdzot attīstīties tieši mazajiem uzņēmumiem veidot biznesu vērienīgāku. Izmantojiet iespēju bez maksas iegūt pieredzējušu profesionāļu atbalstu un padomu! Tiekamies jaunākās paaudzes online marketplace Dalder!

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 4 / 5. 4