Salauzts bērnu spēļlaukums Ludzas parkā - Ludzas Zeme

Salauzts bērnu spēļlaukums Ludzas parkā

0
(0)

Uz Ludzas Zeme redakciju atnāca lasītāja e-pasta vēsture par bēdīgo situāciju Ludzas parka bērnu spēļlaukumā. 

Vēstule tulkota no Krievu valodas: “Labdien! Ļoti vēlētos, lai vismaz kāds pievērstu uzmanību bērnu spēļlaukuma stāvoklim pilsētas parkā. Jau, kā minimums, divas nedēļas tur var novērot šo “skatu” (skat. fotogrāfijas zemāk) Apkārt mētājas sarūsējušas naglas, dēļi un citi atkritumi – tie ir izsvaidīti pa visu laukumu. (Tiesa dēļus nācās pašiem kaudzītē, lai mazie bērni sevi nesavainnotu.) Saprotams, ka pati konstrukcija ir nolietojusies un gribētos ticēt, ka tā pati jūk gabalos, bet šeit ir acīmredzams, ka kāds tai ir “palīdzējis”. Turklāt, tikai nedēļu atpakaļ bija izlauzti tikai pāris dēļi, bet šodien vairs nav jau praktiski visa tiltiņa. Ja kaut kas netiks darīts, lai problēmu risinātu, tad bail pat iedomāties, kā tur izskatīsies vēl pēc nedēļas.
Mēs vairākkārt esam tur savākuši atkritumus: pudeles, lauskas, čipsu un saldēkuma pakas, un tamlīdzīgi. Visu laiku cietāmies, un turpinājām iet uz spēļu laukumu. Bet paciest šādas lietas jau vairs nav spēka.
Ar cieņu,
Norūpējies Ludzas iedzīvotājs.”

Pārbaudot informāciju, Ludzas Zeme konstatēja ka šorīt, 16. maijā, no rīta ap spēļlaukuma bīstamajām konstrukcijām apvilkta brīdinājuma lenta. Bīstamie gruži nav novākti. Uz vietas esošās māmiņas ar bērniem stāstīja ka jaunieši laužot šīs spēļu konstrukcijas piektdienu vakaros atpūšoties, kā arī, ka iespējams daļa vainas gulstas arī uz ražotāju un paviršību ražošanā – jo līdzīgas problēmas analoģiskos spēļlaukumos novērojamas arī citās pilsētās. Ludzas Zeme pavisam noteikti izmeklēs šo situāciju, nākotnē gaidiet padziļinātu rakstu avīzē.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0