Plāno atļaut rīdzinieka karti iegūt arī nerīdziniekiem; maksa - 775 eiro par 12 mēnešiem! - Ludzas Zeme

Plāno atļaut rīdzinieka karti iegūt arī nerīdziniekiem; maksa – 775 eiro par 12 mēnešiem!

0
(0)

No TvNet.lv – Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja sēdē šodien, 18.maijā, lemj par grozījumiem saistošajos noteikumos, kas atļaus tā saukto rīdzinieka karti iegūt arī personām, kuras nav deklarētas Rīgā vai kurām galvaspilsētā nepieder nekustamais īpašums, liecina komitejas sēdes darba kārtība. 

Grozījumu izstrādāti, pamatojoties uz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas 2016.gada 20.aprīļa vēstulē izteikto ierosinājumu papildināt saistošos noteikumus ar tiesībām rīdzinieka karti par konkrētu samaksu iegādāties arī personām, kuras nav deklarētas Rīgā vai kurām Rīgā nepieder nekustamais īpašums.

Pašvaldībā prognozē, ka interese par šādu iespēju varētu būt personām, kuras patstāvīgi strādā vai darba dēļ bieži uzturas Rīgā.

Tādējādi paredzēts, ka rīdzinieka karti varēs iegūt persona no septiņu gadu vecuma, kuras deklarētā dzīvesvieta ir Rīgā (izņemot personu, kura deklarējusi papildu adresi), persona, kurai Rīgā pieder nekustamais īpašums, kā arī jebkura cita persona, samaksājot 12 mēnešu maksu 775 eiro apmērā (ieskaitot pievienotās vērtības nodokli) pašvaldības uzņēmumam «Rīgas satiksme».

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0