Otrā pusfināla spēle dāmām notiks Ludzā 28. aprīlī - Ludzas Zeme

Otrā pusfināla spēle dāmām notiks Ludzā 28. aprīlī

0
(0)

Dobeles REIR handbolistes pirmdien Latvijas dāmu čempionāta pusfināla pirmajā spēlē savās mājās pārliecinoši ar 39:22 (16:13) uzvarēja Ludzas “Latgols” komandu, sērijā līdz divām spēlēm izvirzoties vadībā ar 1-0.

Mājiniecēm komandas līdere Laura Ņeverovska guva 13 vārtus, bet Elīna Freiberga pievienoja desmit precīzus metienus. Tikmēr “Latgols” kluba rindās Kristīne Daņiļenko guva astoņus, bet Žanete Kukurāne septiņus vārtus.

Dobeles REIR spēles 14.minūtē izvirzījās vadībā ar 10:3, tomēr līdz puslaika pārtraukumam pretinieces spēja samazināt deficītu līdz trīs vārtiem. Otrajā puslaikā gan atkal izpaudās Dobeles komandas pārākums, beigās laukuma saimniecēm svinot pārliecinošu uzvaru.

Sērijas otrā spēle 28.aprīlī notiks Ludzā, bet trešā spēle, ja vien būs nepieciešama, 30.aprīlī plānota Dobelē.