Ludzas hokeja komanda noslēgusi sezonu - Ludzas Zeme

Ludzas hokeja komanda noslēgusi sezonu

0
(0)

SK “Latgols” hokeja komanda ar iegūto 3.vietu noslēdza savu dalību Daugavpils pilsētas atklātajā hokeja čempionāta 2. grupā, informē Aleksandrs Narnickis no SK “Latgols” hokeja komandas.

Latvijas Hokeja Līga (LHL) ir jauns un unikāls projekts, kas apvieno visas Latvijas hokeja komandas vienā līgā. Līgas mērķis ir ne tikai popularizēt hokeju, bet arī veselīgu dzīvesveidu, kustību, draudzību un veicināt šī sporta veida attīstību Latvijā, jo tas nav tikai sports, tas ir dzīvesveids, ko izvēlas ļoti daudzi. LHL izveidotāji tic, ka Latvijā ir daudzi lieliski hokeja spēlētāji.

2017./2018. gada Latvijas hokeja līgas (LHL) Daugavpils atklātā čempionāta pirmajā posmā SK „Latgols” aizvadīja 12 spēles, no kurām uzvarēja 5 spēles. Līdz ar to pēc pirmā posma komandu ierindojās 9. vietā, un otrajā aplī SK “Latgols” uzsāka savu cīņu otrajā divīzijā.

Otrajā aplī SK „Latgols” bija jānospēlē vēl 6 spēles pret pārējām otrās divīzijas komandām – „Bastions Optibet”, „Lazdukalns”, „Riekstiņš”, „Ultra”, „Visaginas” un „PSK”. SK “Latgols” komanda spēja uzvarēt 4 komandas un kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu LHL Daugavpils atklātajā čempionātā.

SK “Latgols” komandas sastāvā spēlēja Aleksandrs Narnickis, Artjoms Nikolajevs, Andrejs Nikolajevs, Žans Buļs, Ēriks Gagarins, Edgars Trumulis, Ronalds Zeiliņš, Nikolajs Ševeļs, Kristiāns Kazinieks, Jevģēnijs Vistiņš, Imants Misāns, Igors Golubovs, Edgars Teivāns, Aleksandrs Valters, Daniils Losevs, Jakovs Kaužkauļs, Romans Zjablikovs, Oļegs Blins, Vadims Jermakovs, Vitālijs Jermakovs, Kaspars Kārkalnieks, Viktors Petrovs, Mairis Mainulis, Mihails Vasiļjevs, Raitis Daugelis.

SK „Latgols” uzsāk jau gatavoties 2018./2019. gada LHL Daugavpils atklātajam čempionātam un ir gatavs uzņemt jaunus spēlētājus no Ludzas novada. Jebkurš, kas vēlas attīstīt un pierādīt sevi uz hokeja laukuma, sazināties var Facebook portālā: https://www.facebook.com/sklatgols

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0