Kuriozs - Ciblā aiztur automašīnas un traktoru zagli - Ludzas Zeme

Kuriozs – Ciblā aiztur automašīnas un traktoru zagli

0
(0)

Ciblas novadā aizdomās par automašīnas un divu traktoru zādzību policijas darbinieki uz karstām pēdām aizturējuši kādu 1998.gadā dzimušu policijas redzeslokā iepriekš nonākušu vīrieti.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē, 23.aprīlī Valsts policijas Ludzas iecirknī tika saņemta informācija par to, ka Ciblas novada Zvirgzdenes pagastā no kādas saimniecības nozagti divi traktori un automašīna. Saistībā ar notikušo tika sākts kriminālprocess.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, kāds vīrietis, iespējams, vadot automašīnu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, netika galā ar transportlīdzekļa vadību un iestrēga. Kopā ar saviem pasažieriem vīrietis devās meklēt traktoru, ar kuru varētu transportlīdzekli izvilkt. Ierodoties saimniecības pagalmā, kāds no minētas kompānijas, pamanījis, ka tur stāvošajā mašīnā ir atstātas atslēgas. Aizmirstot par savu iestrēgušo transportlīdzekli, vīrietis nolēmis turpināt ceļu, nozogot šo mašīnu. Taču nozagtā mašīna drīz vien salūza, un vīrietis apgriezās cietušo pagalmā, lai nozagtu traktoru. Arī brauciens ar traktoru nebija garš, vīrietis drīz vien iebraucis grāvī un apgāzās. Vēlāk no saimniecības tika nozagts vēl viens traktors.

Operatīvi veicot izmeklēšanas un meklēšanas pasākumus, likumsargi atrada nozagto tehniku, ka arī netālu no notikuma vietas aizturēja iespējamo vainīgo personu – 1998.gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš bijis vairakkārt tiesāts par līdzīgiem likumpārkāpumiem. Izmeklēšanas gaitā pārbaudīta arī kāda 1986.gadā dzimušā policijas redzeslokā iepriekš nonākušā vīrieša saistība ar minētiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Kriminālprocess klasificēts pēc Krimināllikuma 175.panta 1.daļas – par svešas kustamas mantas slepenu vai atklātu nolaupīšanu (zādzība). Par šādu likumpārkāpumu vainīgajās personas soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Publicēts 26 APRĪLIS 2017

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0