Kārsavas dome nodrošina advokātei klientus - Ludzas Zeme

Kārsavas dome nodrošina advokātei klientus

3.7
(3)

Pēc tam, kad Ludzas Zemē galvenā redaktore uzrakstīja savu viedokli pat to, ka negodprātīgi advokāti grauj tiesas prestižu, kur tika minēta Kārsavas advokāte Vera Lipska, redakcija saņēma vairākas atsauksmes par šo personu.

Pēc tam, kad Ludzas Zemē galvenā redaktore uzrakstīja savu viedokli pat to, ka negodprātīgi advokāti grauj tiesas prestižu, kur tika minēta Kārsavas advokāte Vera Lipska, redakcija saņēma vairākas atsauksmes par šo personu. Turklāt Ludzas Zemē pat ieradās cilvēks, kurš personīgi izteica pateicību avīzei par tēmas pacelšanu, kā arī lūdza noskaidrot, vai advokātei vispār ir advokātam nepieciešamā izglītība un atļaujas.

Tāpat neapmierinātie kārsavieši paziņoja, ka nesaprot, kas tad pēc sava amata un pienākumiem ir Vera Lipska un kāpēc dome nerūpējas par cilvēku interesēm, jo Lipskas darba kabinets atrodas Kārsavas domes ēkā. Uz kabineta durvīm rakstīts Zvērināts advokāts. Taču cilvēki saka, ka patiesībā advokāte strādā Kārsavas domē par juristi. Kā tad ir patiesībā, lasiet vienā no nākamajiem LZ numuriem. 

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 3.7 / 5. 3