Andrejs Larionovs par Latvijas Krievu savienības saraksta līderiem Ludzas novadā - Ludzas Zeme

Andrejs Larionovs par Latvijas Krievu savienības saraksta līderiem Ludzas novadā

Andrejs Larionovs par Latvijas Krievu savienības saraksta līderiem Ludzas novadā
3
(6)

5. jūnijā visā valstī notiks pašvaldību vēlēšanas. Apvienotajā Ludzas novadā pirmo reizi daudzu gadu garumā balotēsies deputātu kandidāti no Latvijas Krievu savienības. LKS saraksta galvgalī ir Andrejs Larionovs.

 

– Andrej, otrais numurs kandidātu sarakstā ir Vladimiram Pedānam…

– Vladimirs Pedāns ir Ludzas lepnums. Mūsu novadnieks, viņš daudz sasniedza Rīgā, vadīja lielus mēbeļu uzņēmumus, savulaik pat Kremlim radīja mēbeles. Šim cilvēkam ir milzīga dzīves pieredze, arī vadošā darbā, un tas mums noderēs Ludzas domes darbā. Pašlaik Vladimirs vara Ludzas dzīvojamo māju vecāko biedrību. Viņu pazīst gan iedzīvotāji, gan pilsētas vadība, kā principiālu un kompetentu cilvēku, kas lieliski pārzina dzīvokļu un komunālās problēmas.

– Trešā LKS kandidātu sarakstā ir Olga Nagļa…

– Olga ir Daugavpils dzelzceļa tehnikuma absolvente, pašreiz strādā par dežuranti Ludzas dzelzceļa stacijā. Viņa labi pazīst visas LDz problēmas un iespējas. Nagļa ir enerģisks, lietišķs un ļoti principiāls cilvēks, viņa nekad nepaies garām, ja redz, ka pārkāptas kāda tiesības. Olga ir aktīvā cīkstone par cilvēku tiesībām.

– Es redzu, ka katram jūsu komandas kandidātam ir savs virziens?

– Mēs plānojam turpināt attīstīt to labāko, kas jau paveikts novadā, un strādāt daudzos citos virzienos. Salabot ceļus, celt municipālos mājokļus, paplašināt sociālo palīdzību, radīt jaunas darbavietas, lai jaunieši labprāt paliktu dzimtajā novadā.

– Runā, ka jums ir sapnis veidot Ludzā tautas teātris?

– Es izveidoju Facebook grupu, kur sāku tautas teātra perspektīvu apspriešanu, un ieraudzīju, cik ļoti cilvēkus šī ideja ieinteresē. Pašlaik grupā ir jau vairāk par 1500 novadnieku. Visiem tiem teātris ir interesants. Ceru, ka tā būs unikāla skatuve, savā ziņā vienīgā visā valstī.

– Veiksmi jums, un obligāti – uzvaru vēlēšanās!

 

*Politisko reklāmu apmaksāja Latvijas Krievu Savienība

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 3 / 5. 6