Andrejs Larionovs par Latvijas Krievu savienības plāniem - Ludzas Zeme

Andrejs Larionovs par Latvijas Krievu savienības plāniem

Andrejs Larionovs par Latvijas Krievu savienības plāniem
2.8
(16)
5. jūnija vēlēšanās apvienotajā Ludzas novadā balsosim par Latvijas Krievu savienības kandidātiem

Mēs sarunājamies ar LKS saraksta līderi – Andreju Larionovu.

– Andrej, kāda Jums ir saikne ar Ludzu, ar mūsu novadu un Latgali kopumā?
– Mani senči ir no Goliševas, pareizticīgie zemnieki. Тur es pavadīju savu bērnību; pēc tam visu apzināto dzīvi regulāri atgriezos dzimtajās vietās. Te ir manas saknes, radinieki, māja.

– Jūs ejat Ludzas novada varā. Kāds ir mērķis?

– Prioritāšu vidū ir ceļu remonts un sociālās palīdzības paplašināšana. Plānojam samazināt komunālos tarifus visā novada teritorijā, radīt darbavietas jaunatnes paturēšanai.

Mēs panāksim proporcionālu resursu sadali starp pilsētām un ciematiem. Tie visi ir mūsējie, un mēs konsultēsimies ar katras novada nomales iedzīvotājiem viņiem svarīgajos jautājumos.

– Kā var sasniegt komunālo tarifu mazināšanu?

– Daļa no atbildes skan vienkārši: rēķinus par siltumu var samazināt, siltinot mājas. Tam jāpiesaista līdzekļi no Eiropas fondiem. Bet ir arī mazāk acīmredzams ceļš: samazināt tarifus var, minimizējot administratīvos uzdevumus. Tie kritīs, novadā radot vienotu centralizētu uzņēmumu – jo mazāk priekšnieku, jo lielāka taupība.

– Novads mums ir liels, cilvēki dzīvo dažādos tā galos. Ko darīt ar satiksmi?

– Noteikti jāpalielina sabiedriskā transporta maršrutu skaits. Savukārt par Eiropas programmas “Zaļais transports” līdzekļiem atjaunosim autobusu parku. Ieviesīsim novada iedzīvotāja karti, kas sniegs atlaides braukšanai pašvaldības teritorijā. Neaizmirsīsim arī par pastu! Panāksim pasta nodaļu atjaunošanu tur, kur tās ir patiesi nepieciešamas.

Politisko reklāmu apmaksāja partija “Latvijas Krievu savienība”

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 2.8 / 5. 16