Sāksies dziesmu un deju svētku skašu maratons - Ludzas Zeme

Sāksies dziesmu un deju svētku skašu maratons

0
(0)

23.februārī ar deju lieluzveduma “Māras zeme” un koncerta “Vēl simts gadu dejai” deju kolektīvu repertuāra apguves un Svētku dalībnieku atlases skatēm aizsāksies intensīvākais laiks ceļā uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem – skates, kurās tradicionāli tiek pārbaudīta koprepertuāra apguve un noskaidroti Svētku dalībnieki, ziņo Latgales plānošanas reģiona portāls.

XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI deju svētku lieluzveduma “Māras zeme” un koncerta “Vēl simts gadu dejai” deju kolektīvu repertuāra apguves un Svētku dalībnieku atlases skates sāksies ar Rīgas kolektīvu skati, kas notiks no 23. līdz 25. februārim VEF Kultūras pilī. Koru nozares skates sāksies 17. martā Rīgā, savukārt pūtēju orķestru skate notiks 10. un 11. martā Ogrē.

Latgales Deju kolektīvu repertuāra  pārbaudes sešās skatēs deju lieluzvedumam “Māras zeme” un Latviešu skatuvisko deju koncertam “Vēl simts gadu dejai” (II Deju programma) piedalīsies teju 2000 dalībnieku.

2. martā norisināsies Ludzas deju apriņķa deju kolektīvu skate (Ludzas TN, Stacijas iela 41, Ludza). Piedalās 20 deju kolektīvi no Ludzas, Kārsavas, Ciblas un Zilupes novadiem.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0