Robežsargi izcīna godalgotas vietas vairākās sacensībās (foto) - Ludzas Zeme

Robežsargi izcīna godalgotas vietas vairākās sacensībās (foto)

0
(0)

2016.gada 26. – 28.septembrī Lietuvā (Medininkai) norisinājās Baltijas valstu Robežsardzes mācību iestāžu robežsargu sporta sacensības, kurās piedalījās Latvijas Republikas Valsts robežsardzes koledžas, Lietuvas Republikas Iekšlietu ministrijas Robežsargu skolas un Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijas Policijas un robežsardzes koledžas komandas, informē Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze Valentīna Terehova.

Sacensības norisinājās sešās disciplīnās – minifutbols, virves vilkšana, stafete, šaušana no dienesta ieročiem, ekstremālā vadīšana un šaušana no dienesta ieročiem mācību iestāžu vadītājiem.

Komandu kopvērtējumā godalgoto 1.vietu ieguva Lietuvas komanda, 2.vietu izcīnīja Latvijas komanda un 3.vietā ierindojās Igaunijas komanda.

Savukārt š.g. 30.septembrī Rīgā, Šmerļa meža trasē norisinājās Iekšlietu ministrijas (IeM) spartakiādes sacensības vieglatlētikas krosā. Sacensībās piedalījās sešas skrējēju komandas: Valsts robežsardzes (VRS), Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD), Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes, Rīgas pilsētas Pašvaldības policijas un sporta biedrības „Dinamo”.

Komandu vērtējumā 1.vietu ieguva Valsts policijas komanda, 2.vietu izcīnīja Valsts robežsardzes komanda, 3.vietu – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda.

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā (3000m distancē) 3.vietu izcīnīja VRS Daugavpils pārvaldes Kaplavas robežapsardzības nodaļas galvenais inspektors kapteinis Vitālijs Glods.

Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā 3.vietu izcīnīja VRS Viļakas pārvaldes Šķilbēnu robežapsardzības nodaļas inspektore (kinoloģe) seržante Santa Prole.