Mūsu komanda sagrauj pretinieku - Ludzas Zeme

Mūsu komanda sagrauj pretinieku

0
(0)

Šodien pie kārtējiem panākumiem SynotTip handbola Virslīgā tika turnīra vadošās komandas Dobeles “Tenax” un Ludzas “Latgols”, pārspējot, attiecīgi, “Jūrmalas Sportu” un ASK/LSPA, informē portāls handball.lv.

4. decembrī Rīgā spēkiem mērojās ASK/LSPA un Ludzas “Latgols” komandas. Neskatoties uz to, ka spēles rezultātu atklāja ludzānieši, turpmāko divu minūšu laikā ASK/LSPA atbildēja ar trim vārtiem pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 3:1. Uzreiz gan “Latgols” atbildēja ar četru vārtu izrāvienu, atgūstot vadību (5:3), ko neatdeva līdz pat spēles beigām. Līdz pirmā puslaika vidum gan spēle aizritēja salīdzinoši līdzīgi, bet tad ludzānieši veica izrāvienu un pārtraukuma devās jau ar deviņu punktu pārsvaru – 20:11.

Strauji rezultāts turpināja pieaugt arī otrajā puslaikā. Tā trešajā minūtē Austris Tuminskis viesiem pirmoreiz panāca desmit vārtu pārsvaru, un, lai gan nedaudz vēlāk ASK/LSPA pietuvojās līdz septiņiem vārtiem, puslaika otrajā pusē ludzānieši atkal atrāvās, tiekot pie graujošas uzvaras – 42:26.

Pēc 11 aizvadītam spēlēm līdere ar maksimālo punktu skaitu (22) ir “Tenax”, kam ar 17 punktiem seko Ludzas “Latgols” un “Celtnieks Rīga” . Savukārt “Jūrmalas Sports” un ASK/LSPA ieņem pēdējās divas vietas ar, attiecīgi, sešiem un diviem punktiem.

ASK/LSPA – Ludzas Latgols 26:42 (11:20)

ASK/LSPA: Reniņš 7, Zariņš 6, Iljinihs 4, Sūnaitis 3, Liepiņš 3/1, Vilsons 1, Lubgāns 1, Bunkus 1.

Latgols: Pavlovičs 9, Tuminskis 9/3, Gorbunovs 7, Borisenko 4, Strazds 3, Rancāns 3, Seņkāns 3, Meikšāns 2, Gojevs 2.