Mūsu futbolisti izcīna pirmo punktu - Ludzas Zeme

Mūsu futbolisti izcīna pirmo punktu

0
(0)

Latvijas 2.līgas čempionātā Ludzas NSS futbolisti mājas spēlē cīnijās neizšķirti ar FB Gulbene/GFA komandu.

Spēli aktīvāk sāka Gulbenes futbolisti, bet vārtus pirmie guva ludzānieši. Precīzi izpildot tiešo brīvsitienu, 13.minūtē mūsējie atklāja rezultātu. Turpinājumā ludzānieši spēja labi aizstāvēties un bumba nevēlējās lidot mūsu vārtos. Taču 35.minūtē bumbu ludzāniešu vārtos izdarīja M.Kozlovskis, rezultāts 1:1.

Puslaika izskaņā Ludzas futbolists saņēma brīdinājumu par rupju spēli. Otrajā puslaikā gulbenieši turpināja uzbrukt, taču meistarīgāki izrādījāmies mēs. Nesaprašanās viesu aizsardzības zonā, un rezultāts jau 1:2.

Tuvāk spēles nobeigumam mūsu futbolistiem spēki zuda, varbūt tāpēc spēles izskaņā Gulbenes komandai izdevās atspēlēties, panākot 2:2.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!