Mūsējie izcīnā pārliecinošu uzvaru - Ludzas Zeme

Mūsējie izcīnā pārliecinošu uzvaru

0
(0)

Sestdien, 17. decembrī SynotTip handbola Virslīgā devīto uzvaru 12 spēlēs izcīnīja Ludzas “Latgols” handbolisti, kas savā laukumā ar 38:25 apspēlēja Vaiņodi. Uzvarētāju panākumu ar 14 vārtiem kaldināja Jānis Pavlovičs (attēlā).

Jau spēles sākumā ludzānieši ieguva vairāku vārtu pārsvaru, kas puslaika vidū pēc vairākiem Jāņa Pavloviča vārtiem pieauga līdz +7 (12:5). Uzreiz pēc tam Vaiņodes pieprasītais minūtes pārtraukums būtiski spēles gaitu nemainīja – mājinieku pārsvars pieauga līdz deviņiem vārtiem, bet puslaiks noslēdzās ar 19:11.

Otrā puslaika astotajā minūtē “Latgola” pārsvars pirmoreiz sasniedza desmit vārtus (23:13). Turpinājumā Vaiņodes handbolistiem izdevās vairākus vārtus atspēlēt, pietuvojoties līdz -7 (29:22), tomēr spēles noslēdzošās desmit minūtes atkal pārliecinošāk nospēlēja laukuma saimnieki, spēli noslēdzot ar 13 vārtu pārsvaru – 38:25.

Uzvarētāju rindās rezultatīvāko spēli šosezon aizvadīja Jānis Pavlovičs, kurš guva 14 vārtus. Jāpiebilst, ka 30 no 38 vārtiem ludzāniešu rindās guva trio – Pavlovičs, Raivis Gorbunovs un Austris Tuminskis – pēdējie divi uzvaru kaldināja ar, attiecīgi, deviņiem un septiņiem vārtiem. Zaudētājiem septiņus vārtus guva Oskars Pāvils. Rezultatīvāko sarakstā Ludzas līderi Pavlovičs un Tuminskis ar 89 vārtiem dala otro pozīciju, atpaliekot tikai no “Celtnieka” Artūra Lazdiņa (92), bet apsteidzot vaiņodnieku Aināru Pāvilu, kuram ir par vieniem vārtiem mazāk (88).

SynotTip Virslīgas kopvērtējumā “Latgols” šobrīd ieņem otro vietu ar 19 punktiem. Līdere ar maksimālajiem 24 punktiem ir Latvijas čempione “Tenax”. Tikpat punktu cik ludzāniešiem ir arī Rīgas “Celtniekam”, bet Vaiņode ar deviņiem punktiem ieņem piekto vietu.