Medaļas izcīna arī mūsu dāmas - Ludzas Zeme

Medaļas izcīna arī mūsu dāmas

0
(0)

Bronzas sērijas izšķirošajās spēlē sacentās “Latgols” un Salaspils sporta skolas komandas. Pirms trešās spēles rezultāts sērijā bija 1-1, turklāt katra ko komandām uzvaru bija izcīnījusi pretinieču laukumā – vispirms Salaspils guva panākumu ar 32:28, pēc tam “Latgols” revanšējās ar 33:31.

Izšķirošajā mačā salaspilietēm izdevās labs sākums, izvirzoties vadībā ar 2:0, 3:1 un 4:2, bet vēlāk iniciatīvu pārņēma ludzānietes, gūstot trīs vārtus pēc kārtas un iegūstot vadību – 5:4. Dažu vārtu pārsvaru “Latgols” saglabāja arī puslaika turpinājumā, bet salaspilietēm vairākkārt izdevās rezultātu līdzsvarot. Puslaiku tomēr minimālā vadībā noslēdza Ludza – 14:13.

Otrā puslaika sākumā, vairākkārt izceļoties Žanetei Kukurānei un Laurai Rutkovskai, mājinieces ātri ieguva +4 (18:14, 19:15) un viešņām tā arī neizdevās šo deficītu atspēlēt. Puslaika gaitā salaspilietes dažas reizes pietuvojās triju vārtu attālumā, tomēr “Latgols” spēlēja pietiekami pārliecinoši, lai iegūto atrāvienu nosargātu. Vienubrīd ludzāniešu pārsvars sasniedza arī piecus vārtus, bet visā spēlē mājinieces uzvarēja ar 33:29, izcīnot bronzas medaļas.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!