Ludzas "Latgols" izcīna trešo uzvaru - Ludzas Zeme

Ludzas “Latgols” izcīna trešo uzvaru

0
(0)

Trešo uzvaru trīs spēlēs SynotTip handbola Virslīgā izcīnīja Ludzas ”Latgols”, kas 22. septembrī savā laukumā ne tajā rezultatīvākajā spēlē ar 28:24 pieveica ”Ogres” handbolistus. Ludzas vienība un ”Tenax Dobele” ir vienīgās komandas, kas līdz šim zaudējuma garšu nav izjutušas, informē Synottip Handbola Virslīga.

”Latgols” sezonas sākumā demonstrē pārliecinošu sniegumu un par nelielu pārsteigumu parūpējās jau pirmajā spēlē, kad viesos ar 32:30 pieveica pagājušās sezonas finālisti ”Celtnieks Rīga”, kam sekoja loģiska uzvara pret ”MSĢ/LAT-Hertz” – 30:22. ”Ogrei” tikmēr ir diezgan īss rezervistu soliņa, pie tam turnīra kalendārs ievadā paredzēja spēles pret pagājušās sezonas trijnieku – ”Tenax Dobele” (30:31), ”Celtnieks Rīga” (29:35) un šodien pret ”Latgolu”.

Mača sākumā ”Ogre” spēja cīnīties ļoti līdzīgi, vairākas reizes ieguva arī minimālu pārsvaru. Pirmais puslaiks kopumā aizritēja ļoti līdzīgā spēlē, kurā vairāk dominēja aizsardzība. Katrs no treneriem pa reizei pieprasīja pārtraukumu, taču neviena būtiska izrāviena pirmajās 30 minūtēs nebija, tāpēc arī visai godīgi rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu rezultātu (12:12) un solīja lielu intrigu spēles otrajam puslaikam.

Komandas ar gūtiem vārtiem turpināja apmainīties vēl piecas sešas minūtes, bet tad pēc Normunda Seņkāna vārtu guvuma ”Latgols” ieguva plus divi (17:15). Kā vēlāk izrādījas, ”Ogre” vairs ne reizi šajā spēlē nespēja izlīdzināt rezultātu, pie tam puslaika vidū pēc Edvīna Mekša, Romana Borodkina, Jāņa Pavloviča un Seņkāna precīziem metieniem ”Latgols” ieguva sešu vārtu pārsvaru (24:18). Šis arī bija izšķirošais izrāviens spēlē, un galarezultātā ”Latgols” uzvarēja ar 28:24.

Teicamo sezonas sākuma ”Latgola” sastāvā turpina Seņkāns, kurš ir izteikts Ludzas komandas uzbrukuma līderis – Normunds pret ”Ogri” izpildīja 16 metienus un guva astoņus vārtus. Edijam Kušneram seši vārti, bet ne tas labākais mačs Jānim Pavlovičam, kuram vieni vārti un divi nerealizēti soda metieni. ”Ogres” sastāvā Arvis Laganovskis bija labākais ar deviņiem gūtiem vārtiem.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!