Ludzas komandai trīs zaudējumi, taču sola parādīt labāku sniegumu - Ludzas Zeme

Ludzas komandai trīs zaudējumi, taču sola parādīt labāku sniegumu

0
(0)

Jau no 13.maija norisinās Latvijas čempionāta Ziemeļaustrumu reģiona 2.līga. Ludzas NSS ir aizvadījuši trīs spēles, kurās ir piedzīvojuši zaudējumus, informē Ziemeļaustrumu futbola centra sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Zujāne.

Pirmā spēle Ludzas komandai bija pret Lubāna/Degumnieki, rezultāts 1:4, precīzu sitienu Lubānas vārtos raidīja Deniss Bļudniks.

Otrā spēle, pret šī brīža turnīra tabulas līderiem, BSC Balvi, kurā vienīgos vārtus Ludzas labā guva Egīls Jegorovs. Spēle noslēdzās ar rezultātu 5:1 viesu labā.

Trešā spēle norisinājās Gulbenē, 11.jūnijā. Spēles rezultātu 1.puslaikā atklāja Ludzas NSS spēlētājs Eduards Jurinovs, taču gulbenieši nepalika parādā un pēc neilga brīža precīzs bija Mareks Kozlovskis, panākot neizšķirtu. Pirmo puslaiku noslēdzot 1:1. Taču diemžēl Ludzas NSS neizdevās raidīt bumbu vārtos un spēle noslēdzās ar rezultātu 3:1, pārāki bija FB Gulbene.

Vaicāts Ludzas NSS trenerim Edvīnam Savickim un komandas kapteinim Endijam Romanovam, kā pietrūka, lai gūtu panākumu, abi apgalvo, ka trūkst veiksmes. Tika izveidoti skaisti spēles momenti, bet bumbu vārtos neizdevās raidīt, kā arī komanda vēl pagaidām nav pilnā sastāvā, daži spēlētāji ir satraumējušies. Taču abi ir vienisprāt, ka drīzumā komanda būs pilnā sastāvā, tāpēc ir apņēmības pilni parādīt labāku sniegumu.

Jāpiemin, ka komandas sastāvā ir jauni spēlētāji – audzēkņi no sporta skolas.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!