Ludzas iedzīvotāji var pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām - Ludzas Zeme

Ludzas iedzīvotāji var pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām

Ludzas iedzīvotāji var pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām
0
(0)

Ludzas un Ludzai tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotāji, kuri vēlas atmest smēķēšanu, var pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā. Nodarbības būs bez maksas. Nodarbības notiks no 8. novembra līdz 29. novembrim Ludzas novada pašvaldības zālā (1.stāvs), Raiņa 16, Ludza.

Informatīvā smēķēšanas atmešanas atbalsta grupas nodarbība notiks ceturtdien, 8. novembrī no plkst. 18.00 – 19.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Ingu Dreimani, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās 3 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, ceturtdienās, sākot no 15. novembra, no plkst. 18.00 – 21.00.

Uz nodarbībām aicinām ikvienu pilngadīgu, smēķējošu Ludzas un Ludzai tuvējo apkaimju iedzīvotāju, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt.

Aicinām pieteikties gan tos, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tos, kuri jau kādreiz mēģinājuši atmest, bet nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.

Pieteikties var, izmantojot interneta vietni www.nesmekesu.lv vai sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Ludzas grupa”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru – 26180109.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0