Ludzas handbolistes iekļūst pusfinālā - Ludzas Zeme

Ludzas handbolistes iekļūst pusfinālā

0
(0)

3.martā Latvijas čempionātā sievietēm vietu pusfinālā garantēja Ludzas “Latgols” handbolistes, pārspējot Salaspili, informē Latvijas handbola federācija.

Pirms pēdējās spēļu kārtas uz vietu labāko divniekā, kas garantē vietu pusfinālā, pretendēja “Latgols” un Jēkabpils sporta skola. Jā šīs dienas mačos abas komandas izcīnītu uzvaras, augstāku pozīciju ieņemtu jēkabpilietes, kam ir labāka bilance savstarpējās spēlēs.

Ludzas “Latgols” savā laukumā uzņēma Salaspils sporta skolu, ar ko pirmajos divos apļos uzvaras dalīja uz pusēm. Šoreiz spēli pārliecinoši iesāka salaspilietes, izvirzoties vadībā ar 5:1, bet tam nesekoja tikpat veiksmīgs turpinājums, jo līdz puslaika vidum “Latgols” ne tikai spēja oponentes panākt, bet pēc Agneses Sidorovas metiena arī pirmoreiz izvirzīties vadībā – 7:6. Lai gan viešņas vēlāk atguva vadību, puslaika galotni labāk nospēlēja mājinieces, noslēdzot pirmās 30 minūtes ar 16:13.

Izšķirošajā spēles daļā ludzānietes demonstrēja krietni labāku sniegumu, nokārtojot drošu panākumu ar 34:25.

Līdz ar “Latgols” uzvaru un Jēkabpils zaudējumu noskaidrojās, ka otro vietu regulārajā čempionātā ieņem “Latgols”, kas kopā ar pirmās vietas ieguvēju Stopiņu NHK izslēgšanas spēles sāks no pusfināla, kamēr komandas, kas ierindojās no trešās līdz sestajai vietai (Jēkabpils, REIR Dobele, Salaspils, LSPA) – no ceturtdaļfināla.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0