Ludzas BJC piedāvā daudzas programmas jauniešiem - Ludzas Zeme

Ludzas BJC piedāvā daudzas programmas jauniešiem

0
(0)

Ludzas novada BJC 2017./2018. mācību gadā piedāvās daudzas deju programmas kultūrizglītības jomā (tautas un mūsdienu, sarīkojumu un sporta dejas, breiks).

Teātra mākslu var apgūt studijā „Pepilota” un kustību teātra pulciņā.

Darbosies vizuālās un vizuāli lietišķās mākslas studija: tekstilmozaīka, diegu grafika, papīra plastika, pērļošana, prasme šūt un modelēt, izgatavot interjera dizaina priekšmetus un dažādus aksesuārus, apgleznot zīdu.

Dziedošiem un mūziku mīlošiem bērniem ir iespējas darboties popgrupās: „Spices”, „Rozīnītes šokolādē” un „Cielaviņa” (popgrupa „Cielaviņa” šogad uzņems jaunus dalībniekus).

Pagājušajā mācību gadā populāras bija veloskolas programmas, kur skolēni varēja nokārtot CSDD eksāmenu un iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

Jauniešiem no 12 gadiem tiek piedāvāta autosporta programma.

Būs iespējams apgūt foto un video prasmes, iesaistīties video klipu un īsfilmu uzņemšanā, kā arī iesaistīties elektronikas un tehniskās jaunrades pulciņā.

No sabiedriskām organizācijām aktīvu darbību gaidām biedrībā „Mazpulki” un jauniešu klubs „Lietussargs”.

Par nodarbību laikiem informēsim pēc programmu apstiprināšanas. Informācija būs pieejama: mājaslapās www.ludzasbjc.lv, www.ludza.lv, un pa tālruņiem 65722189 un 29459658.

Pieteikšanās un iesniegumi pie mums, Tirgus ielā 22, Ludzā. Bērni un vecāki, esiet mīļi gaidīti!

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0