Ludzānieši pārāki un pakāpjas kopvērtējuma tabulā - Ludzas Zeme

Ludzānieši pārāki un pakāpjas kopvērtējuma tabulā

0
(0)

12. februārī SynotTip handbola Virslīgas čempionātā ar panākumu turnīra otro posmu sāka Ludzas “Latgols”, kas izbraukumā ar 33:26 pārspēja “Ogre/Miandum”, informē portāls handball.lv.

Jāatgādina, ka abas komandas pēdējoreiz tikās pirms divām nedēļām, kad LHF kausa izcīņas finālspēlē Ludzā sīvā cīņā ogrēnieši bija pārāki ar 27:26, izcīnot pirmo trofeju kluba vēsturē (savukārt abās savstarpējās Latvijas čempionāta spēlēs pārāki bija ludzānieši). Vakardienas dueli turklāt ogrēnieši sagaidīja kā 2016.gada Ogres labākā sporta spēļu komanda, bet “Ogre/Miandum” spēlētājs Artis Kurmēns – kā labākais Ogres sportists.

Šajā nedēļas nogalē iegūtā atzinība gan nepalīdzēja mājiniekiem veiksmīgi iesākt spēli, jo jau ar pirmajām minūtēm vadību ieguva ludzānieši – 3:1, 6:3. Vēlāk tika panākts arī četru vārtu pārsvars, kas līdz mača 20.minūtei, kad precīzs bija Normunds Seņkāns, tika palielināts līdz +5 (12:7). Pirmo puslaiku “Latgols” noslēdza ar 16:13.

Otro puslaiku apņēmīgāk iesāka “Ogre/Miandum”, vispirms vairākkārt pietuvoties līdz minimumam, bet 42.minūtes sākumā pēc Arta Kurmēna vārtiem līdzsvarojot rezultātu – 20:20. Tomēr veiksmīgi iesākto ogrēnieši nespēja turpināt, kamēr ludzānieši atbildēja ar piecu vārtu izrāvienu – vispirms precīzs bija Edgars Rancāns, bet tad četrus vārtus pēc kārtas guva Raivis Gorbunovs, panākot 25:20. Tas izrādījās izšķirošais pavērsiens, jo turpinājumā “Latgols” tikai palielināja pārsvaru, izcīnot uzvaru ar 33:26. Turnīra tabulā ludzānieši pakāpušies uz otro pozīciju.