Ludzā aizvadīta U-17 meiteņu izlases treniņnometne - Ludzas Zeme

Ludzā aizvadīta U-17 meiteņu izlases treniņnometne

0
(0)

No 16. līdz 18. jūnijam Ludzā norisinājās Latvijas U-17 meiteņu valstsvienības treniņnometne Inala Doguzova un Kristīnes Klementjevas vadībā, informē portāls handball.lv.


Nometnē piedalījās 15 spēlētājas no Ludzas, Salaspils, Jēkabpils un Dobeles. Sākotnēji bija plānots, ka būs vairāk nekā 20 dalībnieces, taču Skrīveru handbolistes šajā laikā piedalījās turnīrā Zviedrijā, bet vairākas spēlētājas nevarēja palīdzēt veselības problēmu dēļ.

Nometnes laikā U-17 handbolistes aizvadīja ar treniņspēli pret “Latgols” komandu. Kā atklāja trenere Kristīne Klementjeva, tad sākotnēji spēle bijusi līdzvērtīga, bet vēlāk jaunās handbolistes, izmantojot savas iespējas ātrajos uzbrukumos, izcīnīja uzvaru.

Treniņnometne bija viens no gatavošanās posmiem Eiropas U-17 čempionātam 2.divīzijā, kas no 14. līdz 20. augustam norisināsies Lietuvas pilsētā Klaipēdā. Latvijas pretinieces B apakšgrupā būs Lietuvas, Ukrainas, Somijas un Lielbritānijas komandas. A un B apakšgrupu uzvarētājas 20.augustā sacentīsies par uzvaru turnīrā, otro vietu īpašnieces – par trešo vietu, trešo vietu īpašnieces katrā apakšgrupā cīnīsies par 5.vietu, ceturto vietu ieguvējas – par septīto, bet piekto vietu īpašnieces – par devīto vietu.

Eiropas čempionāta kalendārs apskatāms šeit.

Treniņnometnē piedalījās:

Jeļizaveta Haindrava, Juta Bindemane, Madara Cibuļska, Sandra Paņkova, Darja Griševa, Linda Krole, Vladislava Dikalova, Deina Misāne (visas – Ludzas NSS), Jeļizaveta Žigalkina, Veronika Balbārzda, Ērika Sirsniņa (visas –

Salaspils SS), Linda Kvedere, Jūlija Damenauska (abas – Jēkabpils SS), Letīcija Veinberga, Anna Aleksa Stankeviča (abas – Dobeles SS).

Treneri: Inals Doguzovs un Kristīne Klementjeva.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0