Latgols savā laukumā pārspēj Ogre/Miandum - Ludzas Zeme

Latgols savā laukumā pārspēj Ogre/Miandum

0
(0)

Šodien SynotTip handbola Virslīgas spēlē uzvaru izcīnīja Ludzas “Latgols” handbolisti, kas savu līdzjutēju priekšā ar 28:22 pārspēja “Ogre/Miandum”, informē portāls handball.lv.

Spēli krietni pārliecinošāk iesāka ogrēnieši, kas pirmo minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 4:2 un 7:3. Tuvojoties puslaika vidum “Ogre/Miandum” pārsvars sasniedza arī +5 (9:4), bet nākamo astoņu minūšu laikā “Latgols” handbolisti guva sešus bezatbildes vārtus un pārņēma vadību – 10:9. Lai arī ogrēnieši drīz līdzsvaroja rezultātu, puslaiku savā labā tomēr noslēdza mājinieki – 12:11.

Otrā puslaika sākumā “Latgols” saglabāja 1-2 vārtu pārsvaru, bet 47.minūtē pēc Jāņa Pavloviča metiena ludzāniešu atrāviens sasniedza četrus vārtus – 20:16. Spēles noslēdzošajā daļā “Ogre/Miandum” pūliņi atspēlēties cieta neveiksmi, kamēr “Latgols” ne tikai spēja noturēt iekrāto pārsvaru, bet arī to palielināt – spēli noslēdzot laukuma saimnieku uzvara ar 28:22.

Tādējādi pēc šīs dienas spēles kļuvis zināms, ka “Ogre/Miandum” otro posmu noslēgs ceturtajā vietā un ceturtdaļfinālā sacentīsies otrā četrinieka pirmās vietas ieguvēju (faktiski – piekto vietu). Ludzas “Latgols” tikmēr tikai punkta attālumā pietuvojušies “Celtniekam”, kas ar septiņiem punktiem ieņem otro vietu.

SynotTip handbola Virslīga. Otrais posms. 1.-4.vieta. Ludzas Latgols – Ogre/Miandum 28:22 (12:11).

Latgols: Gorbunovs 7/1, Tuminskis 6, Strazds 4, Pavlovičs 3, Stepuļenoks-Stukanovs 3, Seņkāns 2, Meikšāns 1, Pegasovs 1, Usāns 1.

Ogre/Miandum: Kurmēns 6, Arv. Laganovskis 5, Art. Laganovskis 4, Bauze 3, Pozņaks 2, Svārups 1, Lepers 1.