"Latgols" handbolisti sasniedz Latvijas čempionāta pusfinālu - Ludzas Zeme

“Latgols” handbolisti sasniedz Latvijas čempionāta pusfinālu

0
(0)

“SynotTip” Latvijas vīriešu handbola virslīgas pusfinālu sestdien sasniedza Ludzas “Latgols” komanda, informē ziņu aģentūra LETA.

Ceturtdaļfināla atbildes spēlē “Latgols” savā laukumā ar 27:23 (13:15) pārspēja ASK/LSPA un divu spēļu summā triumfēja ar pārliecinošo 70:53.

Šajā mačā “Latgols” labā pa četriem vārtiem iemeta Jānis Pavlovičs un Normunds Seņkāns. Tikmēr ASK/LSPA sastāvā ar desmit vārtiem atzīmējās Emīls Reniņš.

ASK/LSPA šo maču būtībā iesāka ar 13 vārtu deficītu, jo pirmajā spēlē nācās piedzīvot neveiksmi ar 30:43, kas šīs komandas izredzes iekļūt pusfinālā padarīja stipri teorētiskas. Tomēr viesi sāka gana apņēmīgi, pirmajā puslaikā izvirzoties vadībā, bet lielāku pārsvaru par trim vārtiem iegūt neizdevās, turklāt otrajā puslaikā vadību jau pārņēma “Latgols”.

Līdz ar to Ludzas komanda iekļuvusi pusfinālā, kur tai pretī stāsies Rīgas “Celtnieks” komanda. Otra ceturtdaļfināla pirmajā mačā pirms nedēļas “Ogre”/”Miandum” ar 29:26 uzvarēja “Jūrmalas Sports” komandu. Šī pāra uzvarētājs pusfinālā sacentīsies pret spēcīgo Dobeles “Tenax”.