"Latgols" handbolistes uzvar Salaspils SS komandu - Ludzas Zeme

“Latgols” handbolistes uzvar Salaspils SS komandu

0
(0)

Ludzas “Latgols” dāmu komanda piektdien Latvijas handbola virslīgas spēlē viesos ar 24:20 (15:7) pārspēja Salaspils SS vienību, informē ziņu aģentūra LETA.

Ludzas komanda izšķirošo izrāvienu veica pirmā puslaika otrajā pusē, kad guva sešus bezatbiles vārtus un panāca 12:5.

Uzvarētājām septiņus vārtus guva Agnese Sidorova, bet pieci precīzi metieni Kristīnei Klementjevai.

Kopvērtējumā valsts čempionei Stopiņu NHK ir 29 punkti 15 mačos, bet par sešiem punktiem atpaliek Dobeles REIR.

Trešā ar 18 punktiem ir Ludzas “Latgols”, Jēkabpils SS vienība iekrājusi 14 punktus, bet Salaspils SS un LSPA handbolistes guvušas pa četriem punktiem.

Šosezon Latvijas sieviešu virslīgā sacenšas sešas komandas, kas regulārajā turnīrā četros apļos aizvadīs pa 20 spēlēm.

Izslēgšanas turnīra pusfinālam automātiski kvalificēsies regulārā turnīra divas labākās komandas, bet vienības, kas izcīnījušas no trešās līdz sestajai vietai, aizvadīs ceturtdaļfinālu.

Iepriekšējā sezonā Stopiņu NHK vienība Latvijas čempionāta finālsērijā ar 2-1 pieveica Ludzas “Latgols” handboliste