"Latgols" handbolistes izlīdzina rezultātu sērijā - Ludzas Zeme

“Latgols” handbolistes izlīdzina rezultātu sērijā

0
(0)

Ludzas “Latgols” handbolistes otrdien panāca izlīdzinājumu Latvijas sieviešu virslīgas sērijā par trešo vietu un bronzas medaļas ieguvējas noskaidrosies trešajā cīņā, vēsta ziņu aģentūra LETA.

Otrajā cīņā “Latgols” viesos ar 33:31 (20:13) apspēlēja Salaspils Sporta skolas handbolistes un sērijā rezultāts kļuva neizšķirts 1-1.

Aizvadītajā mačā viešņas jau no pirmajām minūtēm pārņēma vadību un vēl 43.minūtē atradās priekšā ar 28:21. Kaut 58.minūtē mājinieces samazināja deficītu līdz diviem vārtiem, neko vairāk viņām paveikt neizdevās.

Uzvarētājām pārliecinoši rezultatīvākā ar 11 vārtiem bija Kristīne Daņiļenko, kura realizēja arī trīs septiņu metru soda metienus, bet pa četriem vārtiem guva Vilma Matisāne un Viktorija Borisenko. Tikmēr salaspilietēm deviņas reizes izcēlās Renāte Salmane.

Sērijas trešais mačs notiks vien 21.maijā.