Latgols handbolistes izcīna bronzas medaļas - Ludzas Zeme

Latgols handbolistes izcīna bronzas medaļas

0
(0)

6. maijā par Latvijas sieviešu čempionāta bronzas medaļniecēm kļuva Ludzas “Latgols” handbolistes, kas izbraukumā ar 27:24 pārspēja “REIR Dobele”, sērijā būdamas pārākas ar 2-0, vēsta Latvijas Handbola federācija.

Sērijas pirmajā spēlē, kas pirms nedēļas norisinājās Ludzā, regulārā čempionāta otrā spēcīgākā vienība “Latgols” savā laukumā bija pārākas ar 34:25, sperot soli pretī bronzas medaļām.
Sērijas otro spēli veiksmīgāk iesāka laukuma saimnieces “REIR Dobele”, kas izvirzījās vadībā ar 2:0, bet vēlāk iekrāja arī +4 (7:3). “Latgols” uz to atbildēja ar sešiem vārtiem pēc kārtas, pārņemot vadību (9:7), tomēr pēdējais vārds puslaikā piederēja dobelniecēm – arī viņām izrāviens 6:0, un pēc pirmajām 30 minūtēm – 13:9 “REIR Dobele” labā.
Otrā puslaika sākumā dobelniecēm vadību izdevās noturēt, taču tuvojoties puslaika vidum mājinieču pārsvars pakāpeniski dila, līdz 44.minūtē Laura Rutkovska pēc ilgāka pārtraukuma vadībā atkal izvirzīja “Latgolu” – 18:17. Ieguvušas vadību, ludzānietes to neatdeva, saglabājot 1-3 vārtu pārsvaru. Piecas minūtes līdz beigām “Latgolam” bija +3 (24:21), taču divarpus minūšu laikā “REIR Dobele” šo deficītu sadeldēja un panāca neizšķirtu – 24:24.

Galotnē tomēr aukstasinīgāk nospēlēja viešņas no Ludzas, kas pateicoties diviem Agneses Sidorovas vārtiem un Lauras Rutkovskas realizētajam soda metienam izcīnīja uzvaru ar 27:24.
Sērijā tādējādi Ludzas “Latgols” handbolistes bija pārākas ar 2-0, izcīnot bronzas medaļas un 24. sezonu pēc kārtas iekļūstot labāko trijniekā.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!