Latgols handbolistēm pirmajā spēlē +11 pret LSPA - Ludzas Zeme

Latgols handbolistēm pirmajā spēlē +11 pret LSPA

0
(0)

Vakar, Latvijas čempionātā sievietēm pirmajā ceturtdaļfināla spēlē pie pārliecinoša panākuma tika Ludzas “Latgols”, kas izbraukumā ar 28:17 apspēlēja LSPA, informē portāls handball.lv.

Jāatgādina, ka visās četrās savstarpējās spēlēs regulārajā čempionātā uzvaras izcīnīja “Latgols” handbolistes, būdamas pārākas ar 21:17, 31:24, 36:18 un 32:23. Regulāro čempionātu ludzānietes ar 22 punktiem noslēdza trešajā, bet LSPA ar četriem punktiem – sestajā vietā.

Neskatoties uz to, LSPA spēli iesāka ļoti pārliecinoši, neļaujot viešņām pirmajās sešās minūtēs gūt vārtus un izvirzoties vadībā ar 3:0. Vadību mājiniecēm izdevās noturēt gandrīz līdz puslaika vidum, taču neilgi pirms tā Agnese Sidorova pirmoreiz vadībā izvirzīja “Latgolu” -6:5. Vēlāk ludzānietes panāca arī piecu vārtu pārsvaru (12:7), bet puslaiku noslēdza ar 14:10.

Pārliecinošs “Latgolam” bija arī otrā puslaika sākums, kad pateicoties izrāvienam 6:1 viešņas panāca jau +9 (20:11). Sešas minūtes līdz spēles beigām Kristīne Daņiļenko Ludzas komandai panāca maksimālo pārsvaru (26:14). Visā spēlē ludzānietes uzvarēja ar 28:17.

Atbildes spēle 9.aprīlī Ludzā, pusfinālā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā. Otrā ceturtdaļfināla pārī starp Jēkabpili un Salaspili spēles tiks aizvadītas 11. un 15.aprīlī. Pusfinālā jau automātiski iekļuvušas divas labākās regulārā čempionāta komandas Stopiņu NHK un REIR Dobele.