“Latgols” ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pārspēj armijniekus - Ludzas Zeme

“Latgols” ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pārspēj armijniekus

0
(0)

11. martā sākās SynotTip handbola Virslīgas ceturtdaļfināli, kurā uzvarētāji tiek noteikti divu spēļu summā. Ludzas “Latgols” (4. vieta regulārajā čempionātā) ar 33:26 pārspēja ASK/LSPA, informē Latvijas Handbola federācija.

Spēles pirmās desmit minūtes aizritēja līdzīgā cīņā, pārmaiņus vadībā esot kā vienai tā otrai komandai, bet pakāpeniski iniciatīva pārgāja ludzāniešu pusē, kas 13. minūtē atrāvās līdz +3 (7:4). Tālāk gan ASK/LSPA oponentus neatlaida, turklāt spēja neilgi pirms puslaika beigām panākt oponentus un izvirzīties minimālā vadībā (13:12). Taču puslaiku, pateicoties Edgara Rancāna un Normunda Seņkāna vārtu guvumiem savā labā noslēdza “Latgols” – 14:13.
Pēc pārtraukuma ludzānieši strauji atrāvās, deviņu minūšu laikā panākot +7, bet vēlāk “Latgols” pārsvars vairākkārt sasniedza arī astoņus vārtus (24:16, 25:17, 26:18, 28:20). Uz īsu brīdi armijniekiem izdevās pievilkt līdz sešu vārtu attālumam, tomēr arī spēle noslēdzās ar 33:26 “Latgols” labā. Uzvarētāju rindās 13 vārti Normundam Seņkānam.

Nākamā spēle “Latgols” vīriem – 18. martā plkst. 13.00 Ludza.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!