Latgols čempioniem atņem pirmos punktus - Ludzas Zeme

Latgols čempioniem atņem pirmos punktus

0
(0)

14. janvārī SynotTip handbola Virslīgas spēlē pirmos punktus pēdējo gadu čempionvienībai Dobeles “Tenax” atņēma Ludzas “Latgols”, kas izbraukuma spēlē ar čempioniem cīnījās izšķirti – 26:26, informē portāls handball.lv.

Dobelnieki bija vadībā lielāko daļu pirmā puslaika, tomēr pēdējās astoņas minūtes krietni pārliecinošāk nospēlēja “Latgols”, veicot izrāvienu 5:0 un no sev nelabvēlīgā 7:11 panākot 12:11.

Otro puslaiku gan atkal pārliecinoši iesāka laukuma saimnieki un gūstot četrus vārtus pēc kārtas atguva vadību – 15:12 “Tenax” labā pēc nospēlētām 35.minūtēm. Lai arī Ludzas handbolistiem vairākkārt izdevās pietuvoties līdz minimumam (18:17, 20:19, 23:22) iniciatīvu aizvien saglabāja mājinieki, kas vēl septiņas minūtes līdz spēles beigām bija relatīvi drošā vadībā – 25:22. Tomēr tad divreiz izcēlās Raivis Gorbunovs, reizi Jānis Pavlovičs un 57.minūtē “Latgols” jau līdzsvaroja rezultātu – 25:25. Nils Miķelsons priekšpēdējā minūtē vēlreiz atguva vadību čempioniem, bet pārdesmit sekundes līdz finālsirēnai Austris Tuminskis atkal panāca neizšķirtu – 26:26. “Tenax” komanda pirmoreiz šosezon netika pie panākuma, taču sezonu turpina bez zaudējumiem – 13 uzvaras un viens neizšķirts.

Ludzāniešiem desmit vārti Raivim Gorbunovam (attēlā), astoņi Austrim Tuminskim. Normunds Seņkāns, kurš dienu iepriekš aizvadīja karjeras rezultatīvāko spēli Virslīgā, iemetot 12 vārtus pret MSĢ/LAT-98, šodien spēlēja maz un pat ne reizi neapdraudēja pretinieku vārtus.