Kārsavā likvidēta marihuānas audzētava - Ludzas Zeme

Kārsavā likvidēta marihuānas audzētava

0
(0)

Veicot operatīvus pasākumus cīņā pret narkotisko un apreibinošu vielu apriti, Ludzas iecirkņa policisti noskaidroja, ka kādā Kārsavas dzīvoklī, iespējams, notiek aizliegtu augu audzēšana. Operatīvas informācijas pārbaudei tika uzsākts kriminālprocess, kura ietvaros sadarbībā ar VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja amatpersonām šajā dzīvoklī tika veikta kratīšana. kurā konstatēja labi ierīkotu aizliegto augu audzētavu, informē VP Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas inspektore Anastasija Laizāne.

Kratīšanas rezultātā policistu aizdomas apstiprinājās – dzīvoklī bija ierīkota speciāli nodalīta telpa augu audzēšanai ar nepieciešamo apgaismojumu, ventilāciju un izmantots speciāls aprīkojums. Kopumā ir izņemts diezgan būtisks marihuānas daudzums. Kratīšanas rezultātā policisti izņēma vairākus augu krūmus, kā arī augus žāvētā veidā.

Izmeklēšanas ietvaros, policisti veica nepieciešamos pasākumus, lai noskaidrotu ar minēto noziegumu saistīto personu, kā rezultātā aizdomās par neatļauto augu sēšanu aizvadītas nedēļas nogalē aizturēja 1991.gadā dzimušu vīrieti. Policija turpina izmeklēšanu, nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0