Dzīvoklī Ludzā atrod nelikumīgu alkohola ražotni - Ludzas Zeme

Dzīvoklī Ludzā atrod nelikumīgu alkohola ražotni

0
(0)

Valsts policijas (VP) Ludzas iecirkņa darbinieki 9. martā veica kratīšanu kādas sievietes dzīvesvietā un uzgāja ap 200 litriem brāgas un alkohola ražošanas ierīces, ziņo portāls skaties.lv.

VP Latgales reģiona pārvaldes policisti ieguva informāciju, ka Ludzā, iespējams, tiek veiktas darbības, kas ir saistītas ar akcizēto preču nelikumīgu apriti.

Minētās informācijas pārbaudei likumsargi veica kratīšanu 1963. gadā dzimušas sievietes mājās. Apskatot aizdomās turētās dzīvokli, likumsargi konstatēja, ka tajā notiek nelikumīga alkohola ražošana.

Kopumā kratīšanas laikā konfiscēts ap 200 litriem brāgas un gatavās produkcijas – kandžas, pudeles, kas izmantojamas alkohola fasēšanai, ka arī ražošanas ierīces.Lai precīzi noteiktu izņemto vielu skaitu un sastāvu ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas likumpārkāpēja šo alkoholu plānoja realizēt turpat notikuma vietā un, iespējams, arī citās nelikumīgu akcīzes preču tirdzniecības vietās jeb tā saucamajās “točkās”.

Šobrīd likumsargi turpina izmeklēšanu, savukārt aizturētajai par minētiem likumpārkāpumiem draud kriminālatbildība. Jāpiebilst, ka sieviete iepriekš nebija nonākusi policijas redzeslokā.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0