Ciblas pašvaldība atbalstīs divas biznesa idejas - Ludzas Zeme

Ciblas pašvaldība atbalstīs divas biznesa idejas

0
(0)

Ciblas novada pašvaldība arī šogad rīko Jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursu, piešķirot projektiem līdzfinansējums. Līdz noteiktajam termiņam tika iesniegti divi biznesa projekti. Tie tika izvērtēti 19. jūnijā. Komisijā darbojās: deputāts Ēriks Astičs (komisijas priekšsēdētājs) un pašvaldības speciālisti: Mārīte Romanovska, Ināra Soprāne, Inta Vonoga un Inta Piraga, vēsta pašvaldība.

Bija iesniegti 2 pietiekumi: Aldis Tihovskis – lāzera gravēšanas iekārtas iegāde suvenīru izgatavošanai, projekta kopsumma 3025 eiro; Aldis Beļavskis – pārvietojamās pirts iegāde un iznomāšana, projekta kopsumma 3000 eiro.Abi pretendenti prezentēja ideju, un komisija vienbalsīgi lēma abiem piešķirt finansējumu – 1500 eiro katram. Kopējā projektu līdzfinansēšanas summa – 3000 eiro.

Aldis Tihovskis kā IK „Lanas 777” īpašnieks iecerējis iegādāties CO2 lāzera gravēšanas ierīci, ar kuru var gravēt uz dažādām nelielām virsmām. Ar šo iekārtu plānots attīstīt uzņēmuma IK „Lanas 777” pakalpojumus, ražojot suvenīrus, tajā skaitā – pēc pasūtījuma. Produkcija tiks realizēta tirdzniecības vietās Ciblas novadā un Ludzā. Prece tiks reklamēta sociālajos tīklos.

Aldis Beļavskis ir iecerējis iegādāties pārvietojamo pirti, kuras piekabe ir velkama. Pirts izmēri: garums – 2,5 m, diametrs – 2 m. Tā aprīkota ar pirtskrāsni (kurināma no ārpuses) un akmens krāvumu. Pirts sasilst stundas laikā, malkas patēriņš ir mazs. Telpa paredzēta 6 cilvēkiem. Šo pārvietojamo pirti paredzēts piegādāt klientam uz viņa norādīto adresi Ciblas un kaimiņu novados jebkurā gadalaikā. Pēc projekta iesniedzēja domām, šis pakalpojums varētu būt interesants tūristiem, kas pēdējo gadu laikā ir iecienījuši atpūtu laukos, kā arī novada iedzīvotājiem – kā laba izklaides iespēja. Plānots šo pakalpojumu reklamēt sociālajos tīklos, medijos un uz stendiem. Pārvietojamo pirti biznesa projekta iesniedzējs plāno iegādāties šovasar.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0