Ciblas novadā veicinās veselību iedzīvotājiem - Ludzas Zeme

Ciblas novadā veicinās veselību iedzīvotājiem

0
(0)

Ciblas novada pašvaldība ir parakstījusi līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/067 „Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā” īstenošanu. Projektu plānots īstenot līdz 2019. gada 31. decembrim, informē pašvaldība.

Projekta mērķis – uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Ciblas novada iedzīvotajiem, īstenojot pasākumus Ciblas novada teritorija un iesaistot projekta pasākumos vismaz 589 iedzīvotājus.

Projekta paredzēts iesaistīt 509 iedzīvotājus veselības veicināšanas pasākumos un 80 iedzīvotājus slimību profilakses pasākumos.

Galvenās projekta aktivitātes:

  • slimību profilakses pasākumi;
  • veselības veicinošie pasākumi: nometnes bērniem, peldētapmacības bērniem, lekciju un semināru cikli par veselības tēmām, vingrošanas grūtniecēm un bērniem, nūjošanas nodarbības senioriem, psihologa konsultācijas vecākiem un bērniem.

Projekta kopējās izmaksas sastāda EUR 38 969,00, no tiem 85% jeb EUR 33 123,65 ir Eiropas Sociālā fonda līdzekļi un 15 % jeb EUR 5845,35 ir Valsts budžeta finansējums.

Dalība visos projekta pasākumos ir bezmaksas, iedzīvotāju tiek aicināti aktīvi piedalīties tajos.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0