Ar “ Windows 10” var šķirties no naudas - Ludzas Zeme

Ar “ Windows 10” var šķirties no naudas

0
(0)

Varbūt kāds jau ir pamanījis, ka jaunā operētājsistēma (OS) “Windows 10” instalējas slepeni un bez jūsu piekrišanas. Tā pašrocīgi un bez jūsu atļaujas un konkrētā laikā un datumā uzsāk atjauninājumu procesu.

Šādas darbības atšķiras no Microsoft piedāvājumiem uzstādīt jauno “Windows 10” versiju – process tik tiešām var sākties automātiski. Protams, ja vērīgi lasa instalēšanas logus, to vienmēr var pārtraukt, bet ir laikus jāpamana.

 “Ieplānoto” “Windows” pāreju uz jauno versiju var atsaukt arī pirms tās sākuma. Bet tikai tad, ja tā pamanīta laikus.

 Ludzas vairāki iedzīvotāji jau ir kļuvuši par jaunās OS “Windows 10” “pašrocīgas uzstādīšanās” “upuriem”. Šī OS pasaules tirgū nokļuvusi no pagājušā gada 29. jūlija un lietotājiem tiek piedāvāta pāreja no “Windows 7”, “8” uz “10” bez maksas uz gadu. Skatīsimies, ko šī jaunā OS darīs pēc šī gada 29. jūlija.

 Ja lietotājs vēlas “Windows 10” operētājsistēmu un viņam jau datorā ir uzstādīts “Windows 7” vai “8”, tad jauno operētājsistēmu viņš iegūst bez maksas pirmā gada laikā kopš “Windows 10” oficiālās debijas 2015. gada 29. jūlija. Jāatzīmē, ja “Windows 7” vai “8” ir “pirātiskajā” versijā (“non-Genuine” – “Microsoft” terminoloģijā), tad arī pēc bezmaksas atjaunināšanas uz “Windows 10” tā joprojām būs nelicencēta.

 Tomēr zināms, ka “Microsoft” nelicencēto operētājsistēmu lietotājiem sniegšot “ļoti pievilcīgus nosacījumus”, lai legalizētos. Visticamāk, runa ir par īpašu “Windows 10” licences cenu, līdzīgi kā tas bija “Windows 8” debijas laikā. Toreiz “pirātisko” “Windows” versiju “Microsoft” piedāvāja legalizēt par 50€. Jāatzīmē, ka Ķīnas tirgū “Microsoft” bez maksas “amnestēs” visus “pirātisko” “Windows” lietotājus, kuri atjauninās savu datoru uz “Windows 10”.

 Pašlaik interneta veikalos “Microsoft Windows 10 Home” cena svārstās 100 robežās, bet “PRO” versija 160 robežās.

 Pēc nesenās oficiālās atskaitei operētājsistēmu “Windows 10” izmanto jau vairāk nekā 300 miljoni lietotāju un “Microsoft” plāno, ka tuvāko divu trīs gadu laikā šī OS darbosies vairāk nekā miljards ierīču pasaulē.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0