Ar tiesu debatēm turpinās skatīt Kononova krimināllietu - Ludzas Zeme

Ar tiesu debatēm turpinās skatīt Kononova krimināllietu

0
(0)

Ar tiesu debatēm Latgales apgabaltiesa šodien apelācijas kārtībā turpinās skatīt izspiešanā apsūdzētā kriminālajās aprindās pazīstamā Raita Kononova krimināllietu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Rēzeknes tiesa minētajā krimināllietā Kononovu attaisnoja. Saistībā ar šādu tiesas spriedumu tika iesniegts apelācijas protests.

Prokurore aģentūra LETA iepriekš atzina, ka pēc viņas domām Kononova vaina viņam inkriminētajā noziegumā ir nenoliedzama. To, ka apsūdzētais melo, bet cietušais un liecinieks stāsta patiesību ir apliecinājusi arī pārbaude ar poligrāfu jeb melu detektoru, uz kuru, “starp citu, uzstāja nevis apsūdzības uzrādītāja, bet gan aizstāvības pārstāvis”.

Prokurore iepriekš tiesu debatēs apsūdzētajam bija lūgusi piespriest trīs gadus cietumā, taču, ņemot vērā citus noziegumus, kā galīgo sodu lūgts piespriest četrus gadus cietumā.

1960.gadā dzimušo un iepriekš vairākkārt tiesāto Kononovu aizturēja 2014.gada februārī. Likumsargi uzskata, ka aizturētais, piedraudot ar vardarbību, izspiedis no kāda zemnieka 10 000 eiro.

Publicēts 20 APRĪLIS 2017

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0