Aktualizējies Ludzas novada autoceļu uzturēšanas jautājums - Ludzas Zeme

Aktualizējies Ludzas novada autoceļu uzturēšanas jautājums

0
(0)

Intensīvu sniegputeņu dēļ īpaši aktuāls kļuva ceļu tīrīšanas jautājums. Kopš pagājušās nedēļas visas sniega tīrīšanas tehnikas vienības Ludzas novadā strādā pastiprinātā režīmā, informē pašvaldība.

Gan svētdien, gan pirmdien Ludzas novada pašvaldības vadība un SIA “Ludzas apsaimniekotājs” vadošie speciālisti darba apspriedēs noteica ceļu tīrīšanas secību un risināja jautājumus, kā efektīvāk izmantot rīcībā esošo tehniku un piesaistīt papildspēkus.

Ceļu uzturēšanas un tīrīšanas darbus Ludzas pilsētā veic SIA “Ludzas apsaimniekotājs”, novada lauku teritorijā – pašvaldība (tiek izmantota pagastu pārvalžu rīcībā esošā traktortehnika) un SIA “Agroķīmija”.

Pašvaldība atbild par savā īpašumā esošo teritoriju (ielas, parki, skvēri, koplietošanas ietves u.c.) tīrīšanu, bet privātmāju un daudzdzīvokļu māju piegulošo teritoriju atbrīvošana no sniega ir mājas īpašnieka vai apsaimniekotāja pārziņā. Tomēr, rūpējoties par novada iedzīvotājiem, jau 2017. gada oktobrī domes deputāti pieņēma lēmumu 2017./2018. gada ziemas sezonā iespēju robežās organizēt ceļu tīrīšanu no sniega līdz dzīvojamām mājām.

Ziemas sezonā autovadītāji tiek aicināti iespēju robežās neatstāt uz ielām un auto stāvlaukumos savas automašīnas ilgstošai stāvēšanai, jo tas apgrūtina sniega tīrīšanu un veido brauktuves sašaurinājumus.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0