Abonētājiem sagādā īpašas dāvanas - Ludzas Zeme

Abonētājiem sagādā īpašas dāvanas

Abonētājiem sagādā īpašas dāvanas
0
(0)

Arī šogad, Latvijas 100-tajā gadadienā, redakcija ir sagādājusi Ludzas Zemes abonētājiem, kuri abonēs laikrakstu uz 6 vai 12 mēnešiem, īpašas dāvanas.

Jāatgādina, ka par godu valsts svētkiem Ludzas Zeme rīko atlaižu abonēšanas akciju – gadam abonēt laikrakstu varēs pastā 15. un 16. novembrī par 49 eiro, šādā veidā gada ietaupījums būs 16 eiro. Taču abonēt avīzi redakcijā (Ludza, Skolas iela 20a), Kārsavā (Vienības iela 48) un nākt pašam pakaļ jaunākajam Ludzas Zemes numuram var par 39 eiro.
Tāpat tiem, kuri abonē Ludzas Zemi uz gadu būs iespēja ievietot laikrakstā 2 privātsludinājumus bez maksas.
Tagad par dāvanām. Veiksmīgākie abonētāji šogad tiks pie – ledusskapja LG 299 eiro vērtībā, fotoaparāta Olympus 80 eiro vērtībā, sildītāja konvektora ImPress 10 eiro vērtībā, sulas spiedes First 30 eiro vērtībā, putekļusūcēja Sencor 70 eiro vērtībā un citrusaugu sulas spiedes Melissa 11 eiro vērtībā. Pēc cenas uzreiz saprotams, ka galvenā dāvana ir LG ledusskapis. Jāpastāsta par šo dāvanu vairāk. Tas skaitās vidēji liels, ledusskapja tilpums ir 200 litri, savukārt saldētavā ietilpst 87 litri. Noteikti jāpiemin, ka ledusskapis ir ekonomisks, tam ir A energoefektivitātes klase. Visām precēm ir 2 gadu garantija.
Jāsaka paldies redakcijas jau tradicionālajam sponsoram, kas piešķir minētās dāvanas – veikals Samsung, kas atrodas Ludzā, Stacijas ielā 57. Šajā veikalā ir tiešām plaša sadzīves tehnikas izvēle, kur katrs atradīs sev piemērotāko. Tāpat veikalā pieejams plašs klāsts ar sporta inventāru, apģērbu un apaviem. Veikalā pastāvīgi tiek paplašināts stends sporta apaviem un apģērbam. Te var atrast visus nepieciešamos aksesuārus futbolam, handbolam, tenisam un vingrošanai. Veikalā nopērkamais sporta inventārs ir kvalitatīvs, to pierāda vietējo sportistu pieprasījums, šeit iepērkas Ludzas sporta lepnums – Latgols handbolisti un citi sportisti.
Arī par senioriem nav aizmirsts, jo Samsung veikalā var iegādāties nūjošanai paredzētas nūjas, kā arī dažādus espanderus – rokas trenažierus –, kas īpaši palīdz rehabilitēties pēc insulta.
Veikals jau vairākus gadus pārdod motociklus un mopēdus. Turklāt, kā atzina Samsung veikala darbinieki, šeit ir, iespējams, vienīgā vieta Latgalē, kur var iegādāties motociklus saskaņā ar Eiropas Savienības noteiktajiem Euro 4 emisijas standartiem, kas tagad ir obligāti.
Tāpat pieejamas dāvanu kartes, bet pirms lieliem svētkiem, tādiem kā Ziemassvētki, Lieldienas uc., ir pieejamas atlaides līdz pat 40%.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0