Zilupē nāvējoši traumētā velosipēdista lietu turpinās iztiesāt jūnijā - Ludzas Zeme

Zilupē nāvējoši traumētā velosipēdista lietu turpinās iztiesāt jūnijā

0
(0)

Sakarā ar cietušās puses un vairāku liecinieku neierašanos un iztiesāšanu krimināllietas par velosipēdista nāvējošu traumēšanu Zilupē 2014.gada novembrī skatīšanu tiesa atlikusi līdz 1.jūnijam, aģentūra LETA noskaidroja Rēzeknes tiesā.

Autovadītājam, kurš tiek turēts aizdomās par minēto noziedzīgo nodarījumu, apsūdzība uzrādīta pēc Krimināllikuma 260.panta 2.daļas – par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi.

Par šādu likumpārkāpumu vainīgajām personām paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem.

Aizdomās turamais iepriekš atzina savu vainu minētā nozieguma pastrādāšanā, bet pēc tam mainīja liecības un savu vainu izdarītajā noliedza. Līdz ar to kriminālprocesā tika nozīmētas papildu DNS ekspertīzes un izmeklēšana ievilkās.

Publicēts 22 MARTS 2017

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0