VIDEO: Muitnieki Grebņevā iemēģina balsis un gatavojas Dziesmusvētkiem - Ludzas Zeme

VIDEO: Muitnieki Grebņevā iemēģina balsis un gatavojas Dziesmusvētkiem

0
(0)

Muitas kontroles punktā “Grebņeva” uz Latvijas un Krievijas robežas pulcējās muitas un Pārtikas un veterinārā dienesta darbinieki, lai savā atpūtas brīdī kopīgi apgūtu dziedātprasmi un bruģētu ceļu uz lielo Mežaparka skatuvi XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Sadziedāšanās naktī, informē Dziesmu un deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Dziesmusvētku virsdiriģenta Inta Teterovska vadībā valsts robežas sargātāji iepazinās ar unikālu, Dziesmusvētku lieldrauga Swedbank radītu tehnoloģiju risinājumu – balss spēli “DzieDot”, trenēja balsi un apguva latviešu tautasdziesmas. Muitnieki pierādīja, ka ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību arī tiem, kam darba pienākumu dēļ regulārai kordziedāšanai laika neatliek, ir iespēja kļūt par īstiem dziedātājiem.

Balss spēli kolēģu lokā pirmais izmēģināja muitas kontroles punkta “Grebņeva” vecākais muitas uzraugs Ainārs Lipskis.

“Šad un tad mēdzu uzdziedāt, spēlēju arī ballēs, taču kora mēģinājumiem laika neatliek un Dziesmusvētkos piedalīties nav sanācis. Šāda spēle nenoliedzami ir interesanta ideja, kā uzlabot dziedātprasmi tiem, kam ikdiena ir aizņemtāka un modernās tehnoloģijas nav svešas,” pēc pasākuma atzina Ainārs, kurš atzinīgi novērtēja arī iespēju papildināt savu repertuāru ar tautā iemīļotām latviešu tautasdziesmām.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0