Vējonis: paraolimpieši var būt paraugs un iedvesma ikvienam - Ludzas Zeme

Vējonis: paraolimpieši var būt paraugs un iedvesma ikvienam

0
(0)

No LETA: Paraolimpieši var būt paraugs un iedvesma ikvienam, kuram ikdiena paiet rutīnā un pietrūkst spēja uzdrīkstēties un piepildīt savus sapņus, uzskata Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

“Paraolimpieši ir piemērs tam, ka vēlme sportot un pilnveidot sevi ir stiprāka par veselības problēmām un sarežģījumiem dzīvē,” sacīja Vējonis, atklājot paraolimpisko sporta dienu.

“Esmu pārliecināts, ka šīs sacensības ikvienam no jums ir tā reize, kurā parādīt sūrā un grūtā treniņu rezultātā sasniegto. Šīs sacensības ir nozīmīgs atskaites punkts – dažiem no jums tas ir vēl viens gatavošanās posms Riodežaneiro paraolimpiskajām spēlēm un Eiropas čempionātam, citam tā ir spēku pārbaude ceļā uz kvalificēšanos, bet vēl kādam citam – aktīva un veselīga laika pavadīšana,” teica Valsts prezidents.

Kā aģentūru LETA informēja prezidenta kancelejas Preses dienestā, pasākuma laikā Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte Vējonim pateicās par uzmundrinājuma vārdiem un pasniedza Riodežaneiro paraolimpisko spēļu talismanu.

Paraolimpiskā sporta diena Latvijā tiek rīkota ar mērķi iedvesmot cilvēkus ar invaliditāti aktīvākam dzīvesveidam un atklāt jaunus talantus profesionālajam sportam. Pasākumā šogad piedalās arī Latvijas paraolimpiskā valstsvienība. Kopumā sacensībās piedalās 500 sportotāji no visas Latvijas, kas sacenšas 10 paraolimpiskā sporta disciplīnās.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0