Valsts robežsardzes labākie šāvēji čempionātā iegūst 2. vietu - Ludzas Zeme

Valsts robežsardzes labākie šāvēji čempionātā iegūst 2. vietu

0
(0)

24. un 25. augustā Ādažu poligonā norisinājās Latvijas 2018. gada čempionāts lietišķajā šaušanā. Par čempiona titulu cīnījās Iekšlietu un Aizsardzības ministrijas pakļautās struktūrvienības, mācību iestādes un sporta klubi, kā arī citas reģistrēto bruņoto formējumu organizācijas un sporta komandas, informē Valsts robežsardze.

Valsts robežsardzes izlases sastāvā piedalījās VRS Galvenās, Aviācijas un Ludzas pārvalžu, kā arī Valsts robežsardzes koledžas labākie šāvēji, kuri startēja četros sacensību vingrinājumos.

Valsts robežsardzes izlase: Ivans Iščenko, Sergejs Nazarovs, Vitālijs Ščolkins, Sanita Ļahnoviča vingrinājumā DP-4 (šaušana ar dienesta pistoli 25 m distancē) izcīnīja 2. vietu. Savukārt 1. vietu ieguva Zemessardzes Studentu bataljona pārstāvji un 3. vietā ierindojās Daugavpils pilsētas komanda.

Individuālā vērtējumā vingrinājumā DP-4 Sanita Ļahnoviča (VRS Ludzas pārvalde) izcīnīja 3. vietu.

Valsts robežsardzes izlases komanda sīvā cīņā piekāpās Daugavpils pilsētas komandai un kopvērtējumā 16 komandu konkurencē ierindojās 4. vietā.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!