Šovasar pabeigs Ludzas pilsētas Odu un A.Jurdža ielas pārbūves darbus - Ludzas Zeme

Šovasar pabeigs Ludzas pilsētas Odu un A.Jurdža ielas pārbūves darbus

0
(0)

Jau pērn Ludzas novada pašvaldība noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu līgumu aģentūru par projekta “Infrastruktūras sakārtošana uzņēmējdarbības veicināšanai Ludzas, Kārsavas un Ciblas novados” īstenošanu. Ludzas novada pašvaldība gan vada visu šo projektu, gan īsteno arī savas aktivitātes – Ludzas pilsētā tiks izremontēti trīs ielu posmi, informē projektu vadītāja Viola Andruščenko.

Latgales šķērsielas pārbūve tika pabeigta jau pagājušajā gadā, bet Odu iela un A.Jurdža ielas posms tiks nodoti ekspluatācijā šogad vasarā. Šajās ielās pirmā asfalta kārta tika izbūvēta jau rudenī. LED apgaismojums darbojās jau šoziem. Lielākā daļa darbu ir paveikta, bet maijā – jūnijā SIA “Ostas celtnieks” ieklās otro asfalta kārtu, veiks teritorijas labiekārtošanas darbus, sakārtos iebrauktuves pagalmos.

Šis projekts ir sadarbības projekts, un tajā paredzētas darbības arī Kārsavas un Ciblas novados. Kārsavas novada pašvaldība jau ir pabeigusi savas aktivitātes, bet Ciblas novads aktīvi iesaistīsies projektā šogad – tiks pārbūvēts Banoņejas ceļš 311 m garumā, kas ir Ludzas pilsētas Odu ielas turpinājums Ciblas novadā.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0