SK Kuorsova kungi un dāmas iegūst godalgotās vietas šautriņmešanā - Ludzas Zeme

SK Kuorsova kungi un dāmas iegūst godalgotās vietas šautriņmešanā

SK Kuorsova kungi un dāmas iegūst godalgotās vietas šautriņmešanā
0
(0)

No 2018. gada 12. oktobra līdz 14. oktobrim Apšuciemā, viesnīcā “Arkadia” norisinājās Latvijas Darts organizācijas Klubu kauss šautriņu mešanā. Starp 11 dāmu un 16 kungu komandām startēja arī SK Kuorsova šautriņmetēju komanda “50 + 1”, kuras sastāvā piedalījās Marija Ružāne, Zeltīte Strade, Gunārs Ozoliņš, Aivars Šutka, Rihards Tomašickis un Laimonis Naglis, informē SK Kuorsova.

Sacensības norisinājās trīs disciplīnās – individuāli, pāros un komandā, kas sasummējot iegūtās vietas, arī deva komandas kopējo vietu turnīrā.

12. oktobrī norisinājās iesildošais, pielozēto pāru turnīrs, kurā Rihards Tomašickis pārī ar Valdi Sermolu (Klondaika) izcīnīja 1.vietu.

13. oktobrī norisinājās individuālās un spēles pāros, kur individuāli Rihards un Zeltīte tika līdz fināliem, paliekot 2. vietās. Rihards atzina Kristapa Mickus (ŠMK PRIEKULE), bet Zeltīte Andas Seimanes (BDK LŪSIS) pārākumu, Marijai – 3. vieta, Aivaram – 9. vieta, Gunāram un Laimonim – 17. vietas. Kungu pāru spēlēs Rihards/Gunārs un Marija/Zeltīte – 5. vietās. Pāru spēļu finālā Aivars ar Laimoni ļoti aizraujošā, saspringtā un emocionālā cīņā tomēr izrāva uzvaru ar 5:4 pār Žani Buklovski un Uldi Zeitmani (ASĀS ADATAS), ar ko pēc pirmajā dienā iekrātajiem punktiem izvirzījās LDO Klubu kausa vadībā.

14. oktobrī norisinājās komandu cīņas, kur par vietu finālos gan dāmas, gan kungi piekāpās ŠMK PRIEKULE šautriņmetējiem, un ierindojās 3. vietās. LDO Komandu kausa 2018 kopvērtējumā SK KUORSOVA “50 + 1” dāmu komanda ierindojās 3. vietā. Par LDO Komandu kausa 2018 uzvarētājiem kungu komandu kopvērtējumā kļuva SK KUORSOVA “50 + 1”.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0