Sacensībās uz Kurjanovas ezera piedalās 12 vīri - Ludzas Zeme

Sacensībās uz Kurjanovas ezera piedalās 12 vīri

0
(0)

19. maijā, notika makšķerēšanas sacensības „Osoka 2018”. Kurjanovas ezers bija paskops – lielākais kopējais loms nedaudz pārsniedz 2 kg, toties 12 vīri varēja, spītējot vējainajiem laika apstākļiem, azartiski cerēt uz Lielo zivi, informē pašvaldība.

Un lielākā zivs šoreiz svēra 1,22 kg un bija 60 cm gara, tā uzķērās uz ciblānieša Valda Beļavska makšķeres āķa. Viņam tika pasniegta īpaša balva. Kopsummā lielākais loms – 2,30 kg – Aigaram Smirnovam no Rēzeknes, otrs lielākais – 2,08 kg – Kasparam Bulim no Ciblas, trešais – 1,26 kg – Visvaldim Sprūžam no Ciblas. Šiem trim veiksmīgākajiem tika pasniegti kausi un medaļas.

Sacensībās piedalījās makšķernieki no Ciblas, 4 no Rēzeknes, 1 no Liepājas. Sacensības Kurjanovas ezerā kļūst populārākas! Turklāt jaunu cilvēku vidū, jo 10 makšķernieki ir gados jauni cilvēki (18 – 30 g.).

Makšķerēšanas sacensības rīkoja Ciblas novada pašvaldība un Ciblas novada jauniešu centrs „Impulss”, tā vadītājs un sacensību organizētājs Aldis Tihovskis saka lielu paldies visiem dalībniekiem un īpaši Mārtiņam Laizānam, kurš palīdzēja organizēt „Osoku 2018”.

Tāpat pateicība pastāvīgajiem atbalstītājiem: zemes īpašniekam Dainim Romancānam, kurš ļauj ezera krastu izmantot sacensību rīkošanai, un makšķerēšanas piederumu veikalam “Vasals” Ludzā.

Nākamās makšķerēšanas sacensības Kurjanovas ezerā plānotas šoruden.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0