Robežsardze atklāj vairākus krāpšanās mēģinājumus - Ludzas Zeme

Robežsardze atklāj vairākus krāpšanās mēģinājumus

0
(0)

15. martā uz aizdomu pamata, par transportlīdzekļa valsts numura zīmju viltojumu (uzstādītas suvenīra numura zīmes, ko apliecina suvenīra zīmju pirkšanas čeks), aizturēts Latvijā ar a/m iebraucošais Latvijas pilsonis, informē VRS Ludzas pārvaldes vecākās inspektores (pārvaldes priekšnieka palīdzes) pienākumu izpildītāja kapteine Olga Drozdova.

Pārkāpta Ceļu satiksmes likuma 9. panta otrā daļa. Ar Robežpārbaudes norīkojuma vecākā lēmumu, persona sodīta pēc LAPK 149.25 panta otrās daļas ar EUR 40,- un persona ar a/m nodota VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa kārtības nodaļas inspektoram.

Savukārt 18. martā konstatēts, ka no Latvijas izceļojošais Tadžikistānas pilsonis robežpārbaudes laikā uzrādīja Tadžikistānas pilsoņa pasi, kuras autentiskums izraisīja šaubas. Personas izskats neatbilda pasē redzamai fotogrāfijai, kā arī personas veiktais paraksts uz baltas lapas, nesakrita ar parakstu uzrādītajā dokumentā. Veicot pārrunas par dokumentu, persona uzrādīja (savu) Tadžikistānas pilsoņa pasi, Šengenas valstu (Lietuvas) vīzu, kā arī 17.01.2017. Lietuvā izdotu izbraukšanas rīkojumu, kurā norādīts, ka Šengenas teritorija jāatstāj līdz 01.02.2017. Uzsākts kriminālprocess, pēc KL 281. panta otrās daļas (par identitātes slēpšanu). Kriminālprocesa ietvaros, pase izņemta, persona aizturēta saskaņā ar KPL 264. panta pirmās daļas 1. punktu un 19.03.2017. ievietota VP LRP Rēzeknes iecirkņa ĪAV.

Publicēts 20 MARTS 2017

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0