Rēzeknes biznesa inkubators aicina uz informatīvo stundu Ludzā - Ludzas Zeme

Rēzeknes biznesa inkubators aicina uz informatīvo stundu Ludzā

Rēzeknes biznesa inkubators aicina uz informatīvo stundu Ludzā
5
(3)

10. martā no plkst. 14.00 – 16.00 Ludzas novada domes Lielajā zālē LIAA Rēzeknes biznesa inkubators aicina uz bezmaksas “Info stundu” Ludzā. Informatīvais pasākums būs noderīgs ne vien biznesa uzsācējiem, bet arī esošajiem uzņēmējiem, aicinot uz tikšanos, stāsta Ludzas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības koordinators Jānis Romancāns.

 

Interesentiem būs iespēja uzzināt par gaidāmo uzņemšanu pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās LIAA Rēzeknes biznesa inkubatorā, kā arī citiem LIAA atbalsta pasākumiem. Noskaidrot, kas ir sadarbības partneru meklēšanas tīkls Eiropā un kā tos atrast ārvalstīs.

Uzņēmējiem jābūt izglītotiem, lai savai attīstībai prastu izmantot LIAA sniegtos pakalpojumus. Šādas un citas līdzīgas tikšanās reizēs notiek saturīga informācijas apmaiņa, uzskata J. Romancāns. Viņš aicina uzņēmējus būt aktīvākiem un izmantot iespēju piedalīties informatīvajā pasākumā. Ja ir vēlme piedalīties vai interesējoši jautājumi, tad J. Romancāns ir sasniedzams pa kontakttālruni: 29458895.

Papildus informatīvajai stundai interesentiem būs iespēja personīgi uzdot jautājumu Rēzeknes biznesa inkubatora komandai individuālā konsultācijā. Laiku sarunai jārezervē: rezekne@liaa.gov.lv vai pa tālr. 62401095. Pieteikšanās līdz 9. martam.

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 5 / 5. 3