Raimonda Paula komanda pateicas Ludzai (foto) - Ludzas Zeme

Raimonda Paula komanda pateicas Ludzai (foto)

0
(0)

Nav daudz skatuves mākslinieku,kuru koncertu skatītāji iesāk un noslēdz ar stāvovācijām. Maestro Raimonds Pauls ir šādu tautas mīlestību izpelnījies, raksta facebook Jānis Kļaviņš.

12. augustā, ar brīnišķīgu koncertu, mūsu komanda ar Maestro Raimondu Paulu priekšgalā viesojās Latvijas senākajā pilsētā Ludzā,kura šogad atzīmē savu 840 gadu jubileju.

Visas mūsu radošās komandas un Maestro Raimonda Paula vārdā vēlos pateikt sirsnīgu paldies Ludzas novada pašvaldībai un īpaši Ludzas novada pašvaldības priekšsēdētājam Edgaram Mekšam,Ludzas tautas nama kolektīvam un īpaši direktorei Valentīnai Razumovskai par patiesu sirsnību un viesmīlību. Mums kopā izdevās! Paldies viesnīcas “Lucia” kolektīvam par skaistajiem pārsteigumiem un garšīgo cienastu, pie jums bija māju sajūta!

Paldies visiem svētku koncerta apmeklētājiem, kā saka latviešu sakāmvārds, “adatai nebija kur nokrist”. Jūsu mīlestību mēs sajutām katru sekundi!

Paldies manai lieliskajai sapņu komandai par vēl vienu godam padarītu darbu un svētku sajūtu gan uz skatuves, gan aizskatuvē.

Vislielākais paldies Maestro Raimondam Paulam, Jūs esat neatkārtojams! Paldies režisoram Valdim Pavlovskim, muzikālajam bigbendam Kristapa Krievkalna vadībā, solistiem Gintai Krievkalnai,Anmary, Žoržam Siksnam, Dainim Skutelim, Mārtiņam Ruskim, burvīgajai akordionistei Initai Āboliņai, aktierim un koncerta vadītājam Artim Robežniekam, fona vokāla meitenēm Kaivai Mollerei, Annemarijai Moisejai, Eliānai Sandai Veinbergai, skaņu režisoram Mārtiņam Porteram, gaismu režisoram Egīlam Kupčam, video meistariem Sarmītei Grosai un Kristam Krūskopam. Paldies tiem, kurus esmu ātrumā piemirsis!

Noklikšķiniet uz zvaigznes, lai to novērtētu!

Vidējais vērtējums 0 / 5. 0